W sobotę nasz klub przy wsparciu Małej Koszykówki i Luvadance Cheerleaders zorganizował spotkanie z kibicami w Centrum Handlowym Focus Bydgoszcz. Przy tej okazji najmłodsi kibice mieli możliwość spróbowania swoich sił w grze w koszykówkę, wzięcia udziału w konkursach, zdobycia gedżetów klubowych, a wiele osób otrzymało także zaproszenia na nasze mecze w zbliżającym sezonie 2017/18.

 

Przy okazji wizyty w Centrum Handlowym Focus, Enea Astoria chciała zachęcić nowe osoby do odwiedzania hali Artego Arena w zbliżającym sezonie. Przy tej okazji rozstawione zostały mini kosze dla najmłodszych uczestników wydarzenia, którzy mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Koszykarze "Asty" czynnie podpatrywali poczynania młodzieży i często mierzyli się z nimi w grze 1 na 1. Młodzi kibice i ich rodzice mieli także możliwość wzięcia udziału w konkursie na temat wiedzy o koszykówce. Przy tej okazji obdarowaliśmy zgromadzone osoby wieloma gadżetami, jak chociażby klubowe szale, smycze, wlepki, oraz oczywiście zaproszenia na mecze.

W trakcie całego przedsięwzięcia koszykarze Enea Astorii, a także tancerki Luvadance Cheerleaders zachęcali przechodniów w całej galerii do wspierania naszej drużyny. Przy tej okazji rozdawaliśmy kolejne zaproszenia, a także ulotki z rozpisanym terminarzem na najbliższy sezon. Co ciekawe w  trakcie całego wydarzenia, odwiedził nas chociażby Przemysław Gierszewski, a wśród organizatorów był cały czas obecny Grzegorz Skiba. Obaj panowie na wydarzenie przybyli oczywiście ze swoimi synami. Przy okazji wizyty w galerii, odwiedziliśmy także nowy punkt naszego sponsora My Travel Bydgoszcz, który czeka na Państwa na 1 piętrze Focusa.

Podsumowując "3 godziny z koszykówką" musimy podziękować wszystkim kibicom za liczne przybycie! Dziękujemy Focus  Bydgoszcz za możliwość zorganizowania tak wspaniałego wydarzenia, a także Mała Koszykówka i Luvadance Cheerleaders za czynne uczestniczenie w całym projekcie. To dzięki Wam, a także przy wsparciu sponsorów, mogliśmy w dniu dzisiejszym trafić do szerszego grona osób.

Mamy nadzieję, że całe wydarzenie zaowocuje jeszcze większą frekwencją na naszych meczach, a najmłodsi kibice chętniej będą uprawiać tak wspaniałą dyscyplinę sportu, jaką jest koszykówka! Już dzisiaj zapraszamy serdecznie na nasz pierwszy mecz w I lidze w sezonie 2017/18, który odbędzie się 1 października o godz. 17:00 w hali Artego Arena!

 

21942425 1483803365032462 215075814 n

21919371 1483803355032463 1068221303 n

21942043 1483803555032443 1423462372 n