Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza,
kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.

Henry Ford
, założyciel FORD Motor Company

ASTORIA DLA BIZNESU

Naszym sponsorom i partnerom umożliwiamy dołączenie do projektu partnerskiego Astoria Business Club.

Stworzyliśmy go z myślą o sympatykach koszykówki, zrzeszając przedsiębiorców, oferujemy im możliwość rozwoju oraz kreowania marki. Rozwój dzięki szkoleniom, wykładom oraz panelom dyskusyjnym.

Projekt Astoria Business Club przewiduje serię spotkań z praktykami takich dziedzin jak marketing, finanse, bankowość czy rozwój osobisty. Program szkoleń został zaplanowany z myślą o maksymalizacji rozwoju, tak aby każdy z partnerów mógł wykorzystać zdobyte doświadczenie w codziennym zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem.

Kreowanie marki dzięki spotkaniom z innymi partnerami - konferencje w ramach programu będą organizowane u partnerów dając tym samym możliwość zaprezentowania swojej działalności oraz nawiązania współpracy z potencjalnymi klientami.

Pełna oferta do pobrania