Zespół wystepował w II lidze pod nazwą Astoria Bydgoszcz. W trakcie sezonu zespół rozegrał 36 meczy, zdobył 51 punktów (15 zwycięstw, 21 porażek), kosze 2659:2911, zajął 8 pozycję. W finałach MP kadetów (spartakiada młodzieży) rozgrywanych w Bydgoszczy drużyna Astorii pod wodzą Macieja Mackiewicza zdobyła brązowy medal. Drużynę tworzyli m.in. Waldemar Ratański, Piotr Nowiński, Piotr Baran, Sławomir Barański, Leszek Prusak, Waldemar Kotecki. W finałach MP juniorów rozgrywanych w Rzeszowie drużyna Astorii pod wodzą Macieja Mackiewicza wywalczyła 4 miejsce. Najlepszym punktującym tego turnieju został Piotr Sroczyński. Obok niego w drużynie występowali m.in. Jarosław Klimaszewski, Piotr Lewandowski, Piotr Baran, Mirosław Wiśniewski, Piotr Nowiński, Dariusz Wnuk.