W dniu dzisiejszym zarząd naszego klubu na kolejny sezon przedłużył kontrakt z Adrianem Barszczykiem, którego pomoc na parkiecie była bezcenna w utrzymaniu czarno-czerwonych w I lidze podczas jeszcze nie tak dawno rozgrywanej fazy Play-out.

 

Adrian Barszczyk barwy naszego zespołu reprezentuje nieprzerwanie od sezonu 2011/12 i podobnie będzie także w przyszłym sezonie. W dniu dzisiejszym zarząd naszego klubu przedłużył bowiem kontrakt z tym zawodnikiem o kolejny rok. Adrian to od kilku ostatnich sezonów prawdopodobnie najlepszy gracz zadaniowy Enea Astorii, który zawsze jak najlepiej stara się realizować założenia taktyczne, będąc przede wszystkim niezwykle efektywnym po bronionej stronie boiska. Nasz zawodnik znaczną część ubiegłego sezonu zmagał się z kontuzją, jednak powrócił do gry na końcówkę rozgrywek i był bezcenny dla naszej ekipy w trakcie rozgrywania spotkań o utrzymanie przeciwko ACK UTH Rosie Radom. W sezonie 2016/17 Adrian Barszczyk notował ostatecznie średnie na poziomie 4.1 punktów, 1.9 zbiórki i 1.6 asysty na mecz.

Już dzisiaj życzymy Adrianowi udanego i przede wszystkim zdrowego przyszłego sezonu w czarno-czerwonych strojach!