Czas na pierwszy transfer na sezon 2021/2022. Dołączył do nas przed czwartym spotkaniem w sezonie 2020/2021 i zadebiutował w Warszawie przeciwko Legii zdobywając 2 punkty w 17 minut spędzonych na parkiecie. Od następnych spotkań, „Dambra” pokazywał to, na co go najlepiej stać – udane wjazdy pod kosz i rozgrywanie akcji, aby odciążyć w tym elemencie Corey’a Sandersa. 

Paulius Dambrauskas – „Czuję się zaszczycony, że klub zaproponował mi dwuletni kontrakt. Zawsze dobrze jest wiedzieć, że ktoś w Ciebie wierzy, ale to także nakłada na mnie dużą odpowiedzialność, którą jestem gotów wziąć na siebie. To był naprawdę łatwy wybór, ponieważ podoba mi się wszystko w mieście i organizacji, a zwłaszcza sposób, w jaki dbają o nas i członków naszej rodziny. Prezes Bartłomiej Dzedzej oraz wszyscy, którzy pracują w klubie, dbają o to, by było naprawdę profesjonalnie i zasługują na duże uznanie za stworzenie tak dobrego środowiska. Myślę, że klub ma świetną przyszłość i mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie uda nam się osiągnąć coś dobrego”

W sezonie 2020/2021 rozegrał 18 spotkań, spędzając na parkiecie średnio 26 minut i notował średnio 11,6 pkt (52% za 2, 32% za 3, 47% z gry) 2,1 zb. i 3,8 as. Dambra – cieszymy się, że zostajesz w naszej rodzinie na dłużej!