Trudne czasy wymagają specjalnych rozwiązań. Znowu jesteśmy zmuszeni powrócić do spotkań rozgrywanych bez udziału publiczności, a to uderza w kasę klubu. Jak zawsze zwracamy się do Was, drodzy kibice, aby w tym trudnym czasie poprosić Was o wsparcie Enea Astorii Bydgoszcz.

Przedwcześnie zakończony sezon 2019/2020, który był naszym pierwszym po trzynastoletniej przerwie w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpalił nasze serca do czerwoności. Podczas, gdy zaczynaliśmy piąć się w górę tabeli i odnosić zwycięstwo za zwycięstwem, decyzją zarządu Polskiej Ligi Koszykówki, sezon został zakończony przedwcześnie, a my zajęliśmy 11. miejsce. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i zgodnie z tegorocznym hasłem idziemy #RazemPoSwoje!

W poprzedniej akcji #AstaToMy, mogliście kupić limitowane gadżety, z których część dochodu została w kasie klubu. Teraz, gdy potrzebujemy Waszego wsparcia dajemy Wam możliwość wsparcia Klubu symboliczną kwotą.

Do końca roku kalendarzowego zostało 6 spotkań domowych, na których możecie wykupić miejsce w hali Arena. Zostawiamy Wam możliwość zdecydowania, jak wysoką kwotą chcielibyście wesprzeć klub.

- Wykupienie swojego miejsca z podobizną na 1 mecz / 25 zł i więcej

- Wykupienie swojego miejsca z podobizną na 6 spotkań / 100 zł i więcej

Dodatkowo, dla każdego kibica, który zdecyduje się wpłacić pieniądze poprzez portal zrzutka.pl, udostępnimy kod dostępu do naszego spotkania na platformie emocje.tv. (Klub zastrzega, że kod będzie udostępniony tylko, gdy spotkanie będzie transmitowane na platformie emocje.tv).

Zdjęcia (zrobione w pionie) prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.