Nasz drugoligowy zespół Enea UTP Astoria Bydgoszcz tym razem uległ w "uczelnianych derbach" zespołowi AZS UMK Toruń 99:81. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny był Michał Krasuski - autor 17 punktów.

Zespół prowadzony przez Przemysława Gierszewskiego i Jakuba Dłuskiego nadal bez zwycięstwa. Tym razem, w ramach 9. kolejki grupy "A" drugiej ligi mężczyzn nasz zespół musiał uznać wyższość AZS UMK Toruń

Po pierwszej kwarcie spotkania, wydawać się mogło, że Enea UTP Astoria w końcu zasmakuje zwycięstwa w II lidze. Drużyna osłabiona przez brak Marcela Afeltowicza (drobny uraz kostki po zaledwie minucie gry) nie potrafiła postawić się dobrze dysponowanemu zespołowi z grodu kopernika. W drugą kwartę spotkania Torunianie wygrali 34:17 i tym ustawili wynik reszty spotkania. Nasz zespół obecnie zajmuje ostatnie miejsce w grupie "A" II ligi mężczyzn z bilansem 0 zwycięstw i 9 porażek.

AZS UMK Toruń 99:81 Enea UTP Astoria Bydgoszcz (23:24 | 34:17 | 20:19 | 22:21)

AZS UMK Toruń - Ratajczak 19, Krużyński 18, J. Lambarski 17, Grochowski 16, Kondraciuk 9, Maćkiewicz 7, K. Lambarski 7, Wiśniewski 2, Karczewski 2, Chojnacki 1, Malinowski 1, Dusza 0.

Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Krasuski 17, Frąckiewicz 16, Bierwagen 12, Kopycki 10, Duda 8, Ziółkowski 8, Estkowski 4, Maroszek 4, Bochat 2, Afeltowicz 0, Lebiedziński 0, Goszczyński 0.