AZS Politechnika Poznań – Franz Astoria Bydgoszcz 75:71 (20:24, 20:12, 12:19, 23:16)

Poznaniacy szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść w ostatnie kwarcie. Franz Astoria zagrała nieco lepiej niż we wtorkowych zawadach, ale mimo wszystko dalej popełniała wiele niewymuszonych błędów, z których gospodarze nie mogli nie skorzystać.

AZS Politechnika Poznań – Franz Astoria Bydgoszcz 60:77

Po pierwszej bardzo wyrównanej kwarcie goście odskoczyli rywalom na kilka oczek, ale po przerwie akademicy z Poznania doprowadzili do wyrównania. Na szczęście bydgoszczanie w finałowych 10 minutach okazali się zdecydowanie lepsi i wygrywając 60:77 przedłużyli szansę na awans do I ligi. Decydujące starcie obu zespołów już w najbliższą środę. Pokonany będzie szukał swojej szansy w turnieju barażowym.