Od początku spotkania można było zauważyć różnicę klas pomiędzy obydwoma zespołami. Goście z Inowrocławia rozpoczęli spotkanie od serii 20:0, ostatecznie wygrywając pierwszą kwartę spotkania 26:7. Kolejne kwarty, to znacząca dominacja nad zespołem Enea UTP Astorii. Przegraliśmy zbiórkę 34 do 60, w asystach byliśmy gorsi od gości 8 do 31, a eval naszego zespołu wyniósł 22 do 162. Była to siedemnasta porażka naszego zespołu w tych rozgrywkach II ligi mężczyzn.

Enea UTP Astoria Bydgoszcz 52:112 KSK Noteć Inowrocław (7:26 | 15:23 | 17:20 | 13:43)

Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Kopycki 15, Weselski 8, Frąckiewicz 7, Estkowski 7, Afeltowicz 4, Goszczyński 3, Lebiedziński 2, Sypniewski 2, Maroszek 2, Makowski 2, Bochat 0, Ziółkowski 0.

KSK Noteć Inowrocław - Sadło 21, Muda 16, Kozłowski 15, Korólczyk 13, Marciniak 12, Kretkowski 8, Michałek 8, Filipiak 7, Maciejewski 6, Adamczyk 4, Grzelak 2.