W ten sam dzień w który nasz drugoligowy zespół grał na wyjeździe z Decką Pelplin, swój mecz rozgrywali seniorzy Enea Astorii Bydgoszcz. Trener Przemysław Gierszewski nie mógł skorzystać z Michała Krasuskiego (był w składzie na mecz z PGE Spójnią Stargard) i Marcela Afeltowicza (podczas ostatniego meczu z AZS UMK Toruń nabawił się kontuzji stawu skokowego. Jako jedyny z pierwszego zespołu na mecz pojechał Paweł Kopycki (7 punktów, 14 zbiórek, 3 bloki).

Po pierwszych dwudziestu minutach spotkania utrzymywaliśmy kontakt z drużyną gospodarzy przegrywając zaledwie pięcioma punktami - 28:33. W kolejnych dwóch kwartach nie zdołaliśmy nawiązać walki z gospodarzami i ostatecznie przegrywamy 45:76.

Decka Pelplin 76:45 Enea UTP Astoria Bydgoszcz (18:20 | 15:8 | 23:8 | 20:9)

Decka Pelplin - Chudy 17, Sarzało 17, Burczyk 9, Itrich 9, Komenda 9, Kamiński 7, Nalecziński 4, Bączek 3, Góralczyk 1, Smugała 0, Kamrowski 0, Ebertowski 0.

Enea UTP Astoria Bydgoszcz -  Ziółkowski 11, Estkowski 10, Bierwagen 9, Kopycki 7, Goszczyński 6, Frąckiewicz 2, Bochat 0, Maroszek 0, Duda 0, Ciesielski 0, Makowski 0, Wiśniewski 0.