Zajmujemy 2. miejsce na turnieju o Puchar Prezydenta Inowrocławia
Bydgoszczanie z dobrym skutkiem zakończyli kolejny etap przedsezonowych zmagań. W prawdzie w finale turnieju w Inowrocławiu przegraliśmy z miejscową Notecią, ale do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele.
Pierwsze zwycięstwo w okresie przedsezonowym
Bydgoszczanie w środowy wieczór rozegrali pierwszy sparing przed nowym sezonem w hali Artego Arena. Czarno-czerwoni odnieśli bardzo pewne zwycięstwo pokonując II-ligową AZS Politechnikę Gdańsk 80:53.
Astoria po dwóch sparingach w Sopocie
W piątek i sobotę czarno-czerwoni rozegrali dwa mecze towarzyskie w Sopocie z występującym w ekstraklasie Treflem. Oba pojedynki miały głównie charakter szkoleniowy i nie były dostępne do obejrzenia dla kibiców.
Pierwszy sparing Astorii
Koszykarze bydgoskiej Astorii mają za sobą pierwszy z cyklu sparingów przedsezonowych. Dziś w Toruniu zmierzyliśmy się z zespołem Polskiego Cukru, przegrywając 82:65. Kolejnym rywalem w sprawdzającym naszą formę, będzie również występujący w ekstraklasie, zespół sopockiego Trefla.
Karol Kutta opuszcza Astorię
Karol Kutta po 3 latach gry w naszym klubie opuszcza Astorię. Brązowy medalista Mistrzostw Polski U-18 oprócz kariery koszykarskiej chce także zdobyć wyższe wykształcenie na kierunku niedostępnym w naszym mieście, stąd decyzja o rozstaniu z Bydgoszczą.
Zawodnicy lepsi od kibiców w meczu kończącym sezon. Piotr Robak z nagrodą najlepszego zawodnika.
W piątek w hali przy ul. Waryńskiego 1 koszykarze i kibice Astorii Bydgoszcz oficjalnie zakończyli mijający sezon 2015/2016.
Czarno-czerwoni perfekcyjnie wywiązali się ze swojego zadania! Podsumowujemy cały mijający sezon 2015/16.
Rozgrywki I ligi na dobre wkroczyły w decydującą fazę, ale ponad dwa tygodnie minęło już od ostatniego meczu Astorii w Play-offach. To czas aby podsumować występy naszej drużyny na przestrzeni całego sezonu 2015/16.












































































































