Zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie zwrotu biletów zakupionych na derbowe spotkanie z Anwilem Włocławek, które zostało przełożone na 10.04.2022.

Drodzy Kibice! Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w okresie oczekiwania na informację w sprawie zwrotu biletów na przełożony mecz z drużyną z Włocławka. Po konsultacjach z firmą aBilet, analizie regulaminu serwisu w świetle obowiązującego prawa oraz biorąc pod uwagę Wasze sugestie oraz zgłoszenia, podjęliśmy decyzję o realizacji zwrotów biletów na mecz z Anwilem Włocławek dla tych, którzy zgłoszą odpowiedni wniosek.

Zwrot możecie otrzymać po przesłaniu wniosku bezpośrednio do serwisu aBilet w terminie do 24.01.2022r. W treści wniosku prosimy o wybór jednej z opcji zwrotu:

- zwrot pieniędzy na Voucher, który będzie do wykorzystania na dowolny mecz w sezonie 2021/2022,

- zwrot środków na konto bankowe, z którego dokonany był zakup, w terminie 90 dni od daty przesłania zgłoszenia.

Mamy nadzieje, iż zaproponowane przez nas rozwiązanie będzie dla Was satysfakcjonujące. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wasze wsparcie i tak liczny zakup biletów na derby. Przypominamy, że bilety zakupione i niezwrócone ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ NA DERBY W PRZEŁOŻONYM TERMINIE. Wierzymy, że 10 kwietnia spotkamy się w hali Immobile Łuczniczka w jeszcze większym gronie!

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.