Podopieczni Macieja Kulczyka nie zwalniają tempa! To już siódme zwycięstwo Enea Astorii Bydgoszcz w II lidze i tym samym awansujemy na 5. miejsce w ligowej tabeli.

Mając w pamięci dotkliwą porażkę naszych zawodników w Gdańsku, przyszedł czas na rehabilitację i rewanż. Radząca sobie coraz lepiej Enea Astoria Bydgoszcz od początku postawiła na twardą obronę, efektem czego było pozwolenie gościom na rzucenie zaledwie 12 punktów w pierwszej kwarcie. W drugiej kwarcie poprawiliśmy naszą skuteczność w ataku i wygraliśmy tę część spotkania aż dziesięcioma punktami. Od tego momentu nie oddaliśmy inicjatywy gościom, efektem czego jest siódme zwycięstwo w tym sezonie na drugoligowych parkietach.

Enea Astoria Bydgoszcz 70:59 Politechnika Gdańska (16:12 | 22:12 | 15:17 | 17:18)

Enea Astoria Bydgoszcz - Estkowski 16, Ulczyński 13, Kopycki 13, Sobkowiak 11, Szyttenholm 10, Kołodziej 3, Jęczmień 2, Bochat 1, Okrutny 1, Bladoszewski 0, Grochowski 0.

Politechnika Gdańska - Czerniewicz 18, Kulis 14, Wąsowicz 14, Cebula 8, Gładikowski 3, Pilski 2, Marchlewski 0, Przyludzki 0, Gulczyński 0, Korczyński 0.