Na niespełna tydzień po wygranym, trzecim spotkaniu fazy play-out z rezerwami radomskiej Rosy, które zapewniło nam pozostanie na zapleczy ekstraklasy, zabieramy się za budowę składu Enea Astorii na kolejny sezon, sezon w którym już dziś możemy zadeklarować, chcemy powalczyć o play-off`y.

 

Ważne kontrakty mają Patryk Gospodarek, Mikołaj Motel oraz Sebastian Dąbek. Ważną umowę mają także Jakub Kondraciuk, Kacper Przybylski i Maksymilian Motel, którzy są filarami drużyny juniorów, ale już w tym sezonie byli częścią pierwszej drużyny.  Miło nam poinformować, że pierwszy kontrakt parafował wychowanek naszego klubu, Mateusz Fatz. Nowa umowa została podpisana na 2 lata z opcją jej przedłużenia o kolejny rok.

Mamy nadzieję, że równie szybko będziemy mogli podać Państwu nazwiska kolejnych graczy, którzy w przyszłych rozgrywkach będą reprezentować nasz klub. Podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych, chcemy możliwie jak najszybciej zamknąć kadrę pierwszego zespołu, aby w spokoju przygotowywać się do nowego sezonu.