Sobotnie derbowe spotkanie z Notecią Inowrocław było wyjątkowe z innego powodu. Wspólnie z naszymi sponsorami, partnerami oraz kibicami rozgrywaliśmy nasz wspólny mecz dla Adasia. Mieliśmy do zrealizowania cel, konkretny wynik finansowy i miło nam jest ogłosić iż osiągnęliśmy to. Razem wygraliśmy dla Adasia.

Cel był jeden. Zebrać 13 000 zł na 6 miesięczną kurację dla chorego Adasia. Było kilka dróg prowadzących do realizacji tego celu. Aukcje internetowe, frekwencja podczas sobotniego meczu (cały dochód z biletów oraz cegiełek przekazany został na leczenie Adasia), aukcje podczas tego pojedynku, wsparcie od sponsorów i partnerów. Na dzień dzisiejszy zebraliśmy 12 330 zł ale w przyszłym tygodniu będzie można licytować jeszcze koszulkę meczową z autografem Doriana Szyttenholma oraz piłkę z autografami koszykarzy Enea Astorii Bydgoszcz. Stąd jesteśmy pewni, że uzbieramy oczekiwane 13 000 zł.

Aukcje internetowe zakończyły się wpływem 2560 zł, dochód z licytacji podczas meczu wyniósł 3250 zł, wreszcie Wasza obecność tego dnia w Artego Arenie oraz dodatkowe wsparcie w postaci wykupionych cegiełek dołożyło do budżetu 6250 zł.

Ogromne podziękowania dla każdego kto dołożył choć by złotówkę do tego wyniku !!! Szczególne podziękowania dla osób które wygrały licytację !!! Wszyscy jesteście wielcy !!! Razem pokazaliśmy, że możemy wszystko. Szczególne podziękowania dla naszych partnerów : Klubu Artego Bydgoszcz, który po raz kolejny włączył się w naszą akcję charytatywną, dla Restauracji Kuchnia za przekazanie kolacji na licytację, firmie Aga-Med która swoje wynagrodzenie przekazała na rzecz Adasia oraz Cheerleaderkom z zespołu Cheer Queens Bydgoszcz. które również przekazały swoje wynagrodzenia na rzecz Adasia. Ten mecz nie byłby również możliwy gdyby nie wsparcie naszego nowego sponsora tytularnego Enea S.A.

Wszyscy razem to osiągnęliśmy, chcemy podziękować także każdemu kto miał swój wkład w organizację tego spotkania !!!