Jak już pewnie wszyscy wiedzą, sobotnie debry w Artego Arenie z Notecią Inowrocław będą jednocześnie okazją do pomocy małemu Adasiowi. Aby osiągnąć cel zebrania 13 000 zł, przygotowaliśmy dodatkowe licytacje.

 

Adam Szynicki od urodzenia ma Chorobę Recklinghausena (NF1), żyje z glejakiem nerwu wzrokowego a od maja 2014 roku zmaga się z guzem mózgu. Dzięki stosowanym terapiom i suplementacji osiąga niesamowite wyniki. Mimo iż pojawiają się nowe guzy w głowie i na kręgosłupie, Adaś chodzi do szkoły. Częste wizyty w Szpitalu Uniwersyteckim dr A. Jurasza w Bydgoszczy na Oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii są diagnostyką, a prowadzone badania pozwalają obserwować wszystkie zmiany nowotworowe. Stosowane suplementy bardzo wzmacniają układ immunologiczny, który nadzwyczaj dobrze radzi sobie z trudnymi diagnozami.

Dlatego tegoroczne derby będą wyjątkowe. Cel jest jeden - zebranie 13 000 zł na 6 miesięczną kurację dla chorego Adasia (terapia immunologiczna, terapia integracji sensorycznej oraz terapia wspomagania funkcji poznawczych, emocjonalnych, zaburzeń neurorozwojowych). Po zakończonych aukcjach interentowych mamy na koncie 2475 zł. Przygotowaliśmy dodatkowych kilka możliwości, dzięki którym wierzymy, że uzbieramy całą kwotę.

Jak już pisaliśmy wcześniej, oprócz standardowych biletów (w cenie 5 zł ulgowy, 10 zł normalny) każdy kibic będzie mógł kupić dodatkowy bilet - cegiełkę. Kwota, jaką przeznaczycie na zakup tej cegiełki jest zależna od Was. Osoba, która kupi najdroższy bilet - cegiełkę, otrzyma takie oto nagrody:

  • koszulka Enea Astoria Bydgoszcz z podpisami zawodników
  • unikalna i jedyna licencja zawodnicza Adasia, który został zgłoszony, jako najmłodszy w historii zawodnik, do rozgrywek I ligi
  • funkcja asystenta trenerów pierwszego zespołu Enea Astorii na meczu z SKK Siedlce

Oprócz tego w przerwie między II a III kwartą będziemy licytować następujące przedmioty:

  • koszulka Phoenix Suns z autografami m.in. Marcina Gortata, Steve'a Nasha oraz braci Morris (przekazana przez Maksymiliana Motela)
  • piłka z autografem Marcina Gortata (przekazana przez Maksymiliana Motela)
  • koszulka meczowa Doriana Szyttenholma z jego autografem
  • trening z trenerami Enea Astoria Bydgoszcz Jerzym Chudeuszem i Konradem Kaźmierczykiem oraz z wybranym zawodnikiem

Całość pozyskanych środków (bilety, cegiełki, licytacje) zostanie przekazana na leczenie Adasia. Dziękujemy Wam za udział w dotychczasowych aukcjach oraz specjalne podziękowania dla klubu Artego Bydgoszcz, za zaangażowanie i przekazane gadżety - Bydgoska Koszykówka zawsze razem !!!

suns suns2