W związku z wynikiem ostatniego meczu ze Zniczem Basket Pruszków, Zarząd klubu wystosował do kibiców specjalne oświadczenie.

 

Oświadczenie Zarządu klubu

W związku z wydarzeniami oraz wynikiem ostatniego meczu naszej drużyny ze Zniczem Basket Pruszków, Zarząd KK Astoria Bydgoszcz pragnie przeprosić wszystkich kibiców naszego klubu za gorycz i niesmak, którego doznali. Oświadczamy, że dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Podjęte zostały odpowiednie kroki dyscyplinarne w stosunku do zawodników, a jeżeli one nie przyniosą spodziewanych efektów, zostaną wprowadzone zmiany kadrowe.

Mając na uwadze to, że zawsze nasi kibice byli dla nas wielką wartością , jest nam wyjątkowo przykro że musieli Państwo przeżyć takie chwile. Czujemy się zobowiązani do rekompensaty za ten mecz. W związku z tym pragniemy poinformować , że wstęp na mecz, który zostanie rozegramy w dniu 26.11.2016 z GKS Tychy będzie bezpłatny. Prosimy tylko o odbiór biletu przed meczem w kasie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego , że niełatwo będzie odzyskać Państwa zaufanie. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy aby tak się stało i żeby nasi najwierniejsi kibice mieli powody do zadowolenia z postawy swojej drużyny.

Z poważaniem

Zarząd KK Astoria Bydgoszcz