Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1 Kolejka

29-09-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław87 : 77Polfarmex Kutno
87:77
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
29-09-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno70 : 63Elektrobud-Investment ZB Pruszków
70:63
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
29-09-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
29-09-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 85 : 90Rawlplug Sokół Łańcut
85:90
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
29-09-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 83 : 82Energa Kotwica Kołobrzeg
83:82
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
29-09-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych82 : 76Pogoń Prudnik
82:76
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
29-09-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków66 : 87STK Czarni Słupsk
66:87
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
29-09-2018 18:30 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz73 : 84Enea Astoria Bydgoszcz
73:84
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

2 Kolejka

06-10-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk77 : 66Górnik Trans.eu Wałbrzych
77:66
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
06-10-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno61 : 75GKS Tychy
61:75
GKS Tychy
GKS Tychy
06-10-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut89 : 63SKK Siedlce
89:63
SKK Siedlce
SKK Siedlce
06-10-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław91 : 76KS Księżak Syntex Łowicz
91:76
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
06-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik92 : 80Biofarm Basket Poznań
92:80
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
06-10-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 56 : 76Jamalex Polonia 1912 Leszno
56:76
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
06-10-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 56 : 81FutureNet Śląsk Wrocław
56:81
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
06-10-2018 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz76 : 85AZS AGH Kraków
76:85
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków

3 Kolejka

13-10-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce72 : 86Polfarmex Kutno
72:86
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
13-10-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz85 : 109Rawlplug Sokół Łańcut
85:109
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
13-10-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków93 : 74WKK Wrocław
93:74
WKK Wrocław
WKK Wrocław
13-10-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław86 : 82Jamalex Polonia 1912 Leszno
86:82
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
13-10-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 76 : 71STK Czarni Słupsk
76:71
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
13-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik82 : 79Energa Kotwica Kołobrzeg
82:79
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
13-10-2018 18:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych76 : 66Enea Astoria Bydgoszcz
76:66
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
13-10-2018 18:30 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 86 : 70Elektrobud-Investment ZB Pruszków
86:70
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków

4 Kolejka

17-10-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75 : 57SKK Siedlce
75:57
SKK Siedlce
SKK Siedlce
17-10-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno103 : 64Pogoń Prudnik
103:64
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
17-10-2018 00:00 FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław94 : 61GKS Tychy
94:61
GKS Tychy
GKS Tychy
17-10-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno76 : 59KS Księżak Syntex Łowicz
76:59
KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
17-10-2018 00:00 Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut75 : 66AZS AGH Kraków
75:66
AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
17-10-2018 00:00 STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk84 : 88Energa Kotwica Kołobrzeg
84:88
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
17-10-2018 00:00 WKK Wrocław
WKK Wrocław
WKK Wrocław75 : 60Górnik Trans.eu Wałbrzych
75:60
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
17-10-2018 19:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz93 : 62Biofarm Basket Poznań
93:62
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań

5 Kolejka

20-10-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
WKK Wrocław
WKK Wrocław
20-10-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
20-10-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
FutureNet Śląsk Wrocław
FutureNet Śląsk Wrocław
20-10-2018 00:00 KS Księżak Syntex Łowicz
KS Księżak Syntex Łowicz
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
20-10-2018 00:00 AZS AGH Kraków
AZS AGH Kraków
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
20-10-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
STK Czarni Słupsk
STK Czarni Słupsk
20-10-2018 00:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych
Górnik Trans.eu Wałbrzych
- : -
Rawlplug Sokół Łańcut
Rawlplug Sokół Łańcut
21-10-2018 17:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Page 1 z 1