Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1 Kolejka

23-09-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko75 : 80Sokół Łańcut
75:80
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
23-09-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg72 : 81GKS Tychy
72:81
GKS Tychy
GKS Tychy
23-09-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław58 : 102Jamalex Polonia 1912 Leszno
58:102
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
23-09-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik76 : 64SKK Siedlce
76:64
SKK Siedlce
SKK Siedlce
23-09-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno86 : 74WKS Śląsk Wrocław
86:74
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
23-09-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 49 : 69Biofarm Basket Poznań
49:69
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
23-09-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard85 : 65Elektrobud-Investment ZB Pruszków
85:65
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
23-09-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków84 : 58KK Warszawa
84:58
KK Warszawa
KK Warszawa

2 Kolejka

30-09-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków71 : 88Spójnia Stargard
71:88
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
30-09-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce63 : 69Energa Kotwica Kołobrzeg
63:69
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
30-09-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut85 : 71KK Warszawa
85:71
KK Warszawa
KK Warszawa
30-09-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 89 : 52KSK Noteć Inowrocław
89:52
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
30-09-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno97 : 61Siarka Tarnobrzeg
97:61
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
30-09-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 103 : 76Pogoń Prudnik
103:76
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
30-09-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław70 : 56Zetkama Doral Nysa Kłodzko
70:56
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
01-10-2017 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz62 : 73Polfarmex Kutno
62:73
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno

3 Kolejka

07-10-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik63 : 75Jamalex Polonia 1912 Leszno
63:75
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
07-10-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 86 : 72SKK Siedlce
86:72
SKK Siedlce
SKK Siedlce
07-10-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard92 : 67Sokół Łańcut
92:67
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
07-10-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
KK Warszawa56 : 72WKS Śląsk Wrocław
56:72
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
07-10-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław71 : 94 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
71:94
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
07-10-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 81GKS Tychy
89:81
GKS Tychy
GKS Tychy
07-10-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg85 : 78Elektrobud-Investment ZB Pruszków
85:78
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
07-10-2017 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko79 : 98Enea Astoria Bydgoszcz
79:98
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

4 Kolejka

14-10-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut92 : 77KSK Noteć Inowrocław
92:77
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
14-10-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław94 : 100Spójnia Stargard
94:100
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
14-10-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków72 : 88Siarka Tarnobrzeg
72:88
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
14-10-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno57 : 43Zetkama Doral Nysa Kłodzko
57:43
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
14-10-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 71 : 72Pogoń Prudnik
71:72
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
14-10-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno92 : 75Energa Kotwica Kołobrzeg
92:75
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
14-10-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 95 : 91Biofarm Basket Poznań
95:91
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
15-10-2017 19:00 KK Warszawa
KK Warszawa
KK Warszawa76 : 86Enea Astoria Bydgoszcz
76:86
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

5 Kolejka

18-10-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław74 : 66WKS Śląsk Wrocław
74:66
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
18-10-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno62 : 25KK Warszawa
62:25
KK Warszawa
KK Warszawa
18-10-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce90 : 97GKS Tychy
90:97
GKS Tychy
GKS Tychy
18-10-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik67 : 84 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
67:84
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
18-10-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 67 : 80Elektrobud-Investment ZB Pruszków
67:80
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
18-10-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg63 : 82Sokół Łańcut
63:82
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
18-10-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 71 : 68Jamalex Polonia 1912 Leszno
71:68
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
18-10-2017 18:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard89 : 84Enea Astoria Bydgoszcz
89:84
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

6 Kolejka

21-10-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław73 : 100Siarka Tarnobrzeg
73:100
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
21-10-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków87 : 62Energa Kotwica Kołobrzeg
87:62
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
21-10-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 72 : 82Elektrobud-Investment ZB Pruszków
72:82
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
21-10-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko70 : 90KK Warszawa
70:90
KK Warszawa
KK Warszawa
21-10-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno94 : 87SKK Siedlce
94:87
SKK Siedlce
SKK Siedlce
21-10-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno75 : 79Spójnia Stargard
75:79
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
21-10-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik75 : 88Sokół Łańcut
75:88
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
21-10-2017 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz118 : 61KSK Noteć Inowrocław
118:61
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław

7 Kolejka

28-10-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław56 : 70Polfarmex Kutno
56:70
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
28-10-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard91 : 61Zetkama Doral Nysa Kłodzko
91:61
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
28-10-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 85Sokół Łańcut
77:85
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
28-10-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce71 : 72Elektrobud-Investment ZB Pruszków
71:72
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
28-10-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 85 : 108Jamalex Polonia 1912 Leszno
85:108
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
28-10-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik69 : 74WKS Śląsk Wrocław
69:74
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
28-10-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
28-10-2017 18:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg77 : 68Enea Astoria Bydgoszcz
77:68
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

8 Kolejka

04-11-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
KK Warszawa83 : 95Spójnia Stargard
83:95
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
04-11-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław73 : 74Energa Kotwica Kołobrzeg
73:74
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
04-11-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków76 : 62SKK Siedlce
76:62
SKK Siedlce
SKK Siedlce
04-11-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko90 : 84KSK Noteć Inowrocław
90:84
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
04-11-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92 : 71GKS Tychy
92:71
GKS Tychy
GKS Tychy
04-11-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno82 : 76Siarka Tarnobrzeg
82:76
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
04-11-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut83 : 70Biofarm Basket Poznań
83:70
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
04-11-2017 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz101 : 69Pogoń Prudnik
101:69
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik

9 Kolejka

08-11-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
SKK Siedlce78 : 91Sokół Łańcut
78:91
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
08-11-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław65 : 63KK Warszawa
65:63
KK Warszawa
KK Warszawa
08-11-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań 77 : 82WKS Śląsk Wrocław
77:82
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
08-11-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
GKS Tychy 91 : 96 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
91:96
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
08-11-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno99 : 80Elektrobud-Investment ZB Pruszków
99:80
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
08-11-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg75 : 70Zetkama Doral Nysa Kłodzko
75:70
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
08-11-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik55 : 85Polfarmex Kutno
55:85
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
08-11-2017 19:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg 83 : 80Enea Astoria Bydgoszcz
83:80
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

10 Kolejka

11-11-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
KK Warszawa72 : 91Siarka Tarnobrzeg
72:91
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
11-11-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław84 : 63SKK Siedlce
84:63
SKK Siedlce
SKK Siedlce
11-11-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard94 : 71KSK Noteć Inowrocław
94:71
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
11-11-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko62 : 70Pogoń Prudnik
62:70
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
11-11-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno100 : 84Energa Kotwica Kołobrzeg
100:84
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
11-11-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut81 : 74GKS Tychy
81:74
GKS Tychy
GKS Tychy
11-11-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno79 : 68 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
79:68
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
12-11-2017 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz69 : 68Biofarm Basket Poznań
69:68
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań

11 Kolejka

18-11-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
18-11-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
18-11-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
18-11-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
18-11-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
18-11-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
18-11-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
18-11-2017 18:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

12 Kolejka

25-11-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
25-11-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
25-11-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
25-11-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
25-11-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
25-11-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
25-11-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
25-11-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków

13 Kolejka

02-12-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
02-12-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
02-12-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
02-12-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
02-12-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
02-12-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
02-12-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
02-12-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

14 Kolejka

06-12-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
06-12-2017 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
06-12-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
06-12-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
06-12-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
06-12-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
06-12-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
06-12-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy

15 Kolejka

09-12-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
09-12-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
09-12-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
09-12-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
09-12-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
09-12-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
09-12-2017 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
10-12-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno

16 Kolejka

16-12-2017 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
16-12-2017 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
16-12-2017 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
16-12-2017 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
16-12-2017 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
16-12-2017 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
16-12-2017 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
16-12-2017 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków

17 Kolejka

22-12-2017 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
23-12-2017 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
23-12-2017 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
23-12-2017 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
23-12-2017 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
23-12-2017 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
23-12-2017 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
23-12-2017 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław

18 Kolejka

06-01-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
06-01-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
06-01-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
06-01-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
06-01-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
06-01-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
06-01-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
06-01-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko

19 Kolejka

13-01-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
13-01-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
13-01-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
13-01-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
13-01-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
13-01-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
13-01-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
13-01-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy

20 Kolejka

20-01-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
20-01-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
20-01-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
20-01-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
20-01-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
20-01-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
20-01-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
20-01-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg

21 Kolejka

27-01-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
27-01-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
27-01-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
27-01-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
27-01-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
27-01-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
27-01-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
27-01-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno

22 Kolejka

31-01-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
31-01-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
31-01-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
31-01-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
31-01-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
31-01-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
31-01-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
31-01-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań

23 Kolejka

03-02-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
03-02-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
03-02-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
03-02-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
03-02-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
03-02-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
03-02-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
03-02-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik

24 Kolejka

10-02-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
10-02-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
10-02-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
10-02-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
10-02-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
10-02-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
10-02-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
10-02-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg

25 Kolejka

17-02-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
17-02-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
17-02-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
17-02-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
17-02-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
17-02-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
17-02-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
17-02-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków

26 Kolejka

21-02-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
21-02-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
21-02-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
21-02-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
21-02-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
21-02-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
21-02-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
21-02-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce

27 Kolejka

24-02-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
24-02-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
24-02-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
24-02-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
24-02-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
24-02-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
24-02-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
24-02-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

28 Kolejka

03-03-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
03-03-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
03-03-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
03-03-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
03-03-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
03-03-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
03-03-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
03-03-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg

29 Kolejka

10-03-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
10-03-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
10-03-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
10-03-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
10-03-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
10-03-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
10-03-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
10-03-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut

30 Kolejka

17-03-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
17-03-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
17-03-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
17-03-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
17-03-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
17-03-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
17-03-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
17-03-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań

31 Kolejka

21-03-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
21-03-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
21-03-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
21-03-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
21-03-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
21-03-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
21-03-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
21-03-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław

32 kolejka

24-03-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
24-03-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
24-03-2018 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
24-03-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
24-03-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
24-03-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
24-03-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
24-03-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy

33 kolejka

31-03-2018 00:00 Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
- : -
KK Warszawa
KK Warszawa
31-03-2018 00:00 GKS Tychy
GKS Tychy
- : -
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
31-03-2018 00:00 Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
31-03-2018 00:00 Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
31-03-2018 00:00 Energa Kotwica Kołobrzeg
Energa Kotwica Kołobrzeg
- : -
Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
31-03-2018 00:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
- : -
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
31-03-2018 00:00 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
- : -
Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
31-03-2018 00:00 SKK Siedlce
SKK Siedlce
- : -
KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław

34 kolejka

08-04-2018 00:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
- : -
 R8 Basket AZS Politechnika Kraków
R8 Basket AZS Politechnika Kraków
08-04-2018 00:00 Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno
- : -
Sokół Łańcut
Sokół Łańcut
08-04-2018 00:00 KK Warszawa
KK Warszawa
- : -
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
08-04-2018 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
08-04-2018 00:00 Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
- : -
SKK Siedlce
SKK Siedlce
08-04-2018 00:00 Pogoń Prudnik
Pogoń Prudnik
- : -
Biofarm Basket Poznań
Biofarm Basket Poznań
08-04-2018 00:00 KSK Noteć Inowrocław
KSK Noteć Inowrocław
- : -
GKS Tychy
GKS Tychy
08-04-2018 00:00 Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
- : -
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Jamalex Polonia 1912 Leszno
Page 1 z 1