Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1 Kolejka

26-09-2019 17:40 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław111 : 95HydroTruck Radom
111:95
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
27-09-2019 17:40 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 102 : 105MKS Dąbrowa Górnicza
102:105
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
28-09-2019 12:35 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard65 : 76Asseco Arka Gdynia
65:76
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
28-09-2019 18:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot90 : 77King Szczecin
90:77
King Szczecin
King Szczecin
29-09-2019 12:35 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.88 : 94Enea Astoria Bydgoszcz
88:94
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
29-09-2019 17:00 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin84 : 79Stelmet Enea BC Zielona Góra
84:79
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
29-09-2019 19:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek110 : 72Polpharma Starogard Gdański
110:72
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
02-10-2019 19:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń79 : 70Legia Warszawa
79:70
Legia Warszawa
Legia Warszawa

2 Kolejka

03-10-2019 17:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.72 : 78Stelmet Enea BC Zielona Góra
72:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
04-10-2019 17:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia87 : 66Trefl Sopot
87:66
Trefl Sopot
Trefl Sopot
05-10-2019 12:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz80 : 97Polski Cukier Toruń
80:97
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
05-10-2019 17:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 79 : 81King Szczecin
79:81
King Szczecin
King Szczecin
05-10-2019 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza98 : 94WKS Śląsk Wrocław
98:94
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
06-10-2019 12:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom66 : 77Start Lublin
66:77
Start Lublin
Start Lublin
07-10-2019 19:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański75 : 80PGE Spójnia Stargard
75:80
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
08-10-2019 20:20 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa87 : 94Anwil Włocławek
87:94
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek

3 Kolejka

11-10-2019 17:30 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń92 : 82Stelmet Enea BC Zielona Góra
92:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
12-10-2019 12:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard82 : 95Anwil Włocławek
82:95
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
12-10-2019 17:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot95 : 91Polpharma Starogard Gdański
95:91
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
12-10-2019 19:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom80 : 74BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
80:74
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
13-10-2019 12:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław73 : 83King Szczecin
73:83
King Szczecin
King Szczecin
13-10-2019 15:00 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin91 : 80MKS Dąbrowa Górnicza
91:80
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
13-10-2019 17:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia78 : 87GTK Gliwice
78:87
GTK Gliwice
GTK Gliwice
13-10-2019 19:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa69 : 71Enea Astoria Bydgoszcz
69:71
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

4 Kolejka

17-10-2019 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra103 : 64Legia Warszawa
103:64
Legia Warszawa
Legia Warszawa
17-10-2019 19:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin90 : 81Start Lublin
90:81
Start Lublin
Start Lublin
17-10-2019 19:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot68 : 64PGE Spójnia Stargard
68:64
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
18-10-2019 17:30 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański70 : 89GTK Gliwice
70:89
GTK Gliwice
GTK Gliwice
19-10-2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza88 : 82BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
88:82
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
20-10-2019 12:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław83 : 85Asseco Arka Gdynia
83:85
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
20-10-2019 12:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz103 : 106Anwil Włocławek
103:106
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
20-10-2019 16:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń86 : 53HydroTruck Radom
86:53
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

5 Kolejka

22-10-2019 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 93 : 97PGE Spójnia Stargard
93:97
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
25-10-2019 00:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń100 : 64MKS Dąbrowa Górnicza
100:64
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
26-10-2019 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek84 : 86Trefl Sopot
84:86
Trefl Sopot
Trefl Sopot
26-10-2019 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański82 : 99WKS Śląsk Wrocław
82:99
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
26-10-2019 00:00 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.71 : 96King Szczecin
71:96
King Szczecin
King Szczecin
27-10-2019 00:00 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin66 : 95Asseco Arka Gdynia
66:95
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
27-10-2019 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa76 : 90HydroTruck Radom
76:90
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
27-10-2019 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz99 : 110Stelmet Enea BC Zielona Góra
99:110
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra

6 Kolejka

31-10-2019 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański94 : 102Start Lublin
94:102
Start Lublin
Start Lublin
02-11-2019 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia69 : 71BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
69:71
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
02-11-2019 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard79 : 82WKS Śląsk Wrocław
79:82
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
02-11-2019 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot99 : 94GTK Gliwice
99:94
GTK Gliwice
GTK Gliwice
02-11-2019 19:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom85 : 80Enea Astoria Bydgoszcz
85:80
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
03-11-2019 00:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin104 : 97Polski Cukier Toruń
104:97
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
03-11-2019 00:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra101 : 77Anwil Włocławek
101:77
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
03-11-2019 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza95 : 103Legia Warszawa
95:103
Legia Warszawa
Legia Warszawa

7 Kolejka

07-11-2019 20:20 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław71 : 87Trefl Sopot
71:87
Trefl Sopot
Trefl Sopot
08-11-2019 19:50 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń80 : 65Asseco Arka Gdynia
80:65
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
09-11-2019 15:00 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.81 : 72Polpharma Starogard Gdański
81:72
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
09-11-2019 17:30 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa95 : 87King Szczecin
95:87
King Szczecin
King Szczecin
09-11-2019 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra106 : 83HydroTruck Radom
106:83
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
09-11-2019 19:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz89 : 93MKS Dąbrowa Górnicza
89:93
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
10-11-2019 19:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek118 : 74GTK Gliwice
118:74
GTK Gliwice
GTK Gliwice
11-11-2019 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin82 : 73PGE Spójnia Stargard
82:73
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard

8 Kolejka

13-11-2019 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza81 : 97Stelmet Enea BC Zielona Góra
81:97
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
15-11-2019 17:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin85 : 87Enea Astoria Bydgoszcz
85:87
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
16-11-2019 15:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański86 : 89Polski Cukier Toruń
86:89
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
16-11-2019 16:50 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek78 : 82HydroTruck Radom
78:82
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
16-11-2019 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot82 : 95Start Lublin
82:95
Start Lublin
Start Lublin
17-11-2019 15:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard80 : 66BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
80:66
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
17-11-2019 17:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia81 : 66Legia Warszawa
81:66
Legia Warszawa
Legia Warszawa
17-11-2019 19:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław81 : 84GTK Gliwice
81:84
GTK Gliwice
GTK Gliwice

9 Kolejka

19-11-2019 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra108 : 85King Szczecin
108:85
King Szczecin
King Szczecin
21-11-2019 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin78 : 72GTK Gliwice
78:72
GTK Gliwice
GTK Gliwice
22-11-2019 17:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard73 : 82Polski Cukier Toruń
73:82
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
23-11-2019 15:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa77 : 81Polpharma Starogard Gdański
77:81
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
23-11-2019 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz72 : 81Asseco Arka Gdynia
72:81
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
23-11-2019 19:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.89 : 71Trefl Sopot
89:71
Trefl Sopot
Trefl Sopot
24-11-2019 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek96 : 85WKS Śląsk Wrocław
96:85
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
24-11-2019 19:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom96 : 76MKS Dąbrowa Górnicza
96:76
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza

11 Kolejka

26-11-2019 19:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń98 : 92GTK Gliwice
98:92
GTK Gliwice
GTK Gliwice

10 Kolejka

28-11-2019 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra87 : 65Asseco Arka Gdynia
87:65
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
29-11-2019 20:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański80 : 97Enea Astoria Bydgoszcz
80:97
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
30-11-2019 15:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 64 : 85BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
64:85
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
30-11-2019 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot63 : 80Polski Cukier Toruń
63:80
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
30-11-2019 17:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław70 : 78Start Lublin
70:78
Start Lublin
Start Lublin
30-11-2019 19:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard71 : 69Legia Warszawa
71:69
Legia Warszawa
Legia Warszawa
01-12-2019 15:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin77 : 78HydroTruck Radom
77:78
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
01-12-2019 16:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek112 : 88MKS Dąbrowa Górnicza
112:88
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza

11 Kolejka

04-12-2019 19:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra93 : 84Polpharma Starogard Gdański
93:84
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
05-12-2019 20:30 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa71 : 92Trefl Sopot
71:92
Trefl Sopot
Trefl Sopot
06-12-2019 20:15 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.80 : 100WKS Śląsk Wrocław
80:100
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
07-12-2019 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin96 : 71Anwil Włocławek
96:71
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
07-12-2019 19:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz90 : 82PGE Spójnia Stargard
90:82
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
08-12-2019 15:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom68 : 85Asseco Arka Gdynia
68:85
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
08-12-2019 17:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin97 : 44MKS Dąbrowa Górnicza
97:44
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza

12 Kolejka

10-12-2019 20:15 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 95 : 94Legia Warszawa
95:94
Legia Warszawa
Legia Warszawa
11-12-2019 19:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard76 : 96Stelmet Enea BC Zielona Góra
76:96
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
13-12-2019 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek110 : 82King Szczecin
110:82
King Szczecin
King Szczecin
13-12-2019 19:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański78 : 86HydroTruck Radom
78:86
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
14-12-2019 14:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław86 : 108Polski Cukier Toruń
86:108
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
14-12-2019 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot87 : 78Enea Astoria Bydgoszcz
87:78
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
15-12-2019 15:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia95 : 68MKS Dąbrowa Górnicza
95:68
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
15-12-2019 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin84 : 72BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
84:72
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

13 Kolejka

18-12-2019 20:15 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra110 : 80Trefl Sopot
110:80
Trefl Sopot
Trefl Sopot
19-12-2019 20:30 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa71 : 98WKS Śląsk Wrocław
71:98
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
20-12-2019 19:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom75 : 77PGE Spójnia Stargard
75:77
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
21-12-2019 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz96 : 104GTK Gliwice
96:104
GTK Gliwice
GTK Gliwice
21-12-2019 16:45 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza74 : 84Polpharma Starogard Gdański
74:84
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
21-12-2019 19:00 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.96 : 98Anwil Włocławek
96:98
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
22-12-2019 15:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń78 : 75Start Lublin
78:75
Start Lublin
Start Lublin
22-12-2019 17:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin82 : 83Asseco Arka Gdynia
82:83
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia

14 Kolejka

26-12-2019 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek83 : 65Asseco Arka Gdynia
83:65
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
28-12-2019 15:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin71 : 89Polpharma Starogard Gdański
71:89
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
28-12-2019 16:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard84 : 70MKS Dąbrowa Górnicza
84:70
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
28-12-2019 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin79 : 84Legia Warszawa
79:84
Legia Warszawa
Legia Warszawa
28-12-2019 19:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław90 : 88Enea Astoria Bydgoszcz
90:88
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
29-12-2019 15:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot84 : 83HydroTruck Radom
84:83
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
29-12-2019 17:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.85 : 72Polski Cukier Toruń
85:72
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
30-12-2019 17:30 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 74 : 83Stelmet Enea BC Zielona Góra
74:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra

15 Kolejka

01-01-2020 17:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin74 : 68PGE Spójnia Stargard
74:68
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
02-01-2020 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra83 : 78WKS Śląsk Wrocław
83:78
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
03-01-2020 19:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom89 : 71GTK Gliwice
89:71
GTK Gliwice
GTK Gliwice
04-01-2020 15:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa75 : 104BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
75:104
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
04-01-2020 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza62 : 87Trefl Sopot
62:87
Trefl Sopot
Trefl Sopot
04-01-2020 19:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz75 : 104Start Lublin
75:104
Start Lublin
Start Lublin
05-01-2020 17:30 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń86 : 102Anwil Włocławek
86:102
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
06-01-2020 17:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia100 : 69Polpharma Starogard Gdański
100:69
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański

16 Kolejka

09-01-2020 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra100 : 93Start Lublin
100:93
Start Lublin
Start Lublin
10-01-2020 17:45 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia82 : 97PGE Spójnia Stargard
82:97
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
11-01-2020 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz95 : 78BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
95:78
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
11-01-2020 19:30 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański78 : 109Anwil Włocławek
78:109
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
12-01-2020 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza81 : 86GTK Gliwice
81:86
GTK Gliwice
GTK Gliwice
12-01-2020 16:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin76 : 70Trefl Sopot
76:70
Trefl Sopot
Trefl Sopot
12-01-2020 17:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom83 : 87WKS Śląsk Wrocław
83:87
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
12-01-2020 19:30 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa92 : 85Polski Cukier Toruń
92:85
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń

17 Kolejka

17-01-2020 19:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław106 : 84MKS Dąbrowa Górnicza
106:84
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
18-01-2020 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek105 : 79Legia Warszawa
105:79
Legia Warszawa
Legia Warszawa
19-01-2020 15:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin86 : 80GTK Gliwice
86:80
GTK Gliwice
GTK Gliwice
19-01-2020 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot79 : 86Asseco Arka Gdynia
79:86
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
19-01-2020 19:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard92 : 71Polpharma Starogard Gdański
92:71
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
20-01-2020 20:00 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin94 : 78HydroTruck Radom
94:78
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
21-01-2020 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra99 : 90BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
99:90
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

18 Kolejka

23-01-2020 19:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański92 : 82Trefl Sopot
92:82
Trefl Sopot
Trefl Sopot
24-01-2020 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz96 : 87Legia Warszawa
96:87
Legia Warszawa
Legia Warszawa
25-01-2020 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek110 : 84PGE Spójnia Stargard
110:84
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
26-01-2020 15:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin77 : 92WKS Śląsk Wrocław
77:92
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
26-01-2020 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza66 : 74Start Lublin
66:74
Start Lublin
Start Lublin
26-01-2020 19:30 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 74 : 82Asseco Arka Gdynia
74:82
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
27-01-2020 20:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.59 : 51HydroTruck Radom
59:51
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

19 Kolejka

29-01-2020 20:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa89 : 97Stelmet Enea BC Zielona Góra
89:97
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
31-01-2020 17:45 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard78 : 69Trefl Sopot
78:69
Trefl Sopot
Trefl Sopot
01-02-2020 17:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin88 : 65King Szczecin
88:65
King Szczecin
King Szczecin
01-02-2020 19:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.87 : 77MKS Dąbrowa Górnicza
87:77
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
02-02-2020 14:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek76 : 70Enea Astoria Bydgoszcz
76:70
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
02-02-2020 15:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom71 : 72Polski Cukier Toruń
71:72
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
02-02-2020 16:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 111 : 99Polpharma Starogard Gdański
111:99
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
02-02-2020 17:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia86 : 73WKS Śląsk Wrocław
86:73
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław

20 Kolejka

06-02-2020 17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra107 : 113Enea Astoria Bydgoszcz
107:113
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
07-02-2020 17:40 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom79 : 76Legia Warszawa
79:76
Legia Warszawa
Legia Warszawa
07-02-2020 19:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin75 : 73BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
75:73
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
08-02-2020 17:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard86 : 79GTK Gliwice
86:79
GTK Gliwice
GTK Gliwice
09-02-2020 14:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia75 : 81Start Lublin
75:81
Start Lublin
Start Lublin
09-02-2020 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot64 : 77Anwil Włocławek
64:77
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
09-02-2020 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza85 : 96Polski Cukier Toruń
85:96
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
10-02-2020 19:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław90 : 83Polpharma Starogard Gdański
90:83
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański

21 Kolejka

27-02-2020 20:15 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek79 : 95Stelmet Enea BC Zielona Góra
79:95
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
28-02-2020 17:45 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.63 : 62Asseco Arka Gdynia
63:62
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
28-02-2020 19:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 71 : 99Trefl Sopot
71:99
Trefl Sopot
Trefl Sopot
29-02-2020 15:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa90 : 83MKS Dąbrowa Górnicza
90:83
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
29-02-2020 17:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław85 : 65PGE Spójnia Stargard
85:65
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
29-02-2020 19:30 Start Lublin
Start Lublin
Start Lublin82 : 80Polpharma Starogard Gdański
82:80
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
01-03-2020 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz80 : 66HydroTruck Radom
80:66
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
03-03-2020 19:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń103 : 73King Szczecin
103:73
King Szczecin
King Szczecin

22 Kolejka

04-03-2020 17:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom74 : 86Stelmet Enea BC Zielona Góra
74:86
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
04-03-2020 19:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański66 : 106BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
66:106
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
06-03-2020 19:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 82 : 88Anwil Włocławek
82:88
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
06-03-2020 20:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia82 : 75Polski Cukier Toruń
82:75
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
07-03-2020 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot86 : 76WKS Śląsk Wrocław
86:76
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
08-03-2020 15:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin111 : 89Legia Warszawa
111:89
Legia Warszawa
Legia Warszawa
08-03-2020 17:30 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard71 : 83Start Lublin
71:83
Start Lublin
Start Lublin
08-03-2020 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza72 : 86Enea Astoria Bydgoszcz
72:86
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

23 Kolejka

11-03-2020 19:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
12-03-2020 19:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
12-03-2020 20:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
13-03-2020 17:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
13-03-2020 19:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia

30 Kolejka

14-03-2020 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra

23 Kolejka

14-03-2020 17:30 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
14-03-2020 19:30 Start Lublin
Start Lublin
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
15-03-2020 17:30 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
King Szczecin
King Szczecin

18 Kolejka

16-03-2020 00:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
- : -
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń

24 Kolejka

17-03-2020 19:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
17-03-2020 20:30 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
18-03-2020 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
18-03-2020 19:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Start Lublin
Start Lublin
18-03-2020 20:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
19-03-2020 17:30 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
19-03-2020 19:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard

25 Kolejka

21-03-2020 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
21-03-2020 17:30 Start Lublin
Start Lublin
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
21-03-2020 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
22-03-2020 15:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
22-03-2020 17:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
22-03-2020 19:30 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
23-03-2020 20:30 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
King Szczecin
King Szczecin
24-03-2020 20:30 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot

26 Kolejka

25-03-2020 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
- : -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
28-03-2020 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Start Lublin
Start Lublin
28-03-2020 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
28-03-2020 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
28-03-2020 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
King Szczecin
King Szczecin
29-03-2020 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
29-03-2020 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
30-03-2020 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

24 Kolejka

01-04-2020 19:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa

27 Kolejka

02-04-2020 00:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
04-04-2020 00:00 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Start Lublin
Start Lublin
04-04-2020 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
04-04-2020 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
04-04-2020 00:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
05-04-2020 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
05-04-2020 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
05-04-2020 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice

28 Kolejka

08-04-2020 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
08-04-2020 00:00 Start Lublin
Start Lublin
- : -
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
08-04-2020 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
08-04-2020 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
08-04-2020 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
08-04-2020 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
08-04-2020 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
King Szczecin
King Szczecin

29 Kolejka

11-04-2020 00:00 Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
11-04-2020 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Start Lublin
Start Lublin
11-04-2020 00:00 Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
11-04-2020 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
11-04-2020 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
11-04-2020 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
- : -
King Szczecin
King Szczecin
11-04-2020 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
13-04-2020 00:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

28 Kolejka

15-04-2020 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Stelmet Enea BC Zielona Góra

17 Kolejka

16-04-2020 00:00 Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz

30 Kolejka

19-04-2020 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń
19-04-2020 00:00 BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
19-04-2020 00:00 Start Lublin
Start Lublin
- : -
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Astoria Bydgoszcz
19-04-2020 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
19-04-2020 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
19-04-2020 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
King Szczecin
King Szczecin
19-04-2020 00:00 Polpharma Starogard Gdański
Polpharma Starogard Gdański
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Page 1 z 1