Jesteśmy w półfinale mistrzostw Polski do lat 20! W drugim dniu turnieju pokonujemy 82:60 Energa Kotwicę 50 Kołobrzeg i z dwoma zwycięstwami awansujemy do półfinałów.

Do przerwy, spotkanie było bardzo wyrównane, a Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz schodziła zaledwie z 6 punktową przewagą. Trzecia kwarta wygrana zdecydowanie 29:7 ustaliła wynik spotkania i to my możemy cieszyć się z awansu do półfinałów. Kolejne bardzo udane spotkanie zaliczył Michał Krasuski (23 punkty, 9 zbiórek i 3 przechwyty). W miejsce Marcela Afeltowicza, do pierwszej piątki wskoczył Adrian Sobkowiak, który idealnie wywiązał się z powierzonego mu zadania. Spotkanie zakończył z dorobkiem 14 punktów, 9 asystami.

Energa Kotwica 50 Kołobrzeg 60:82 Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz (15:26 | 17:12 | 7:29 | 21:15)

Energa Kotwica 50 Kołobrzeg - Walda 23, Janczak 15, Urban 14, Strzępek 8, Uglis 0, Łukawski 0, Protasiuk 0, Fiedosiewicz 0, Waszkowski 0, Gajkowski 0, Maszerowski 0.

Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz - Krasuski 23, Frąckiewicz 14, Sobkowiak 14, Kolasiński 11, Kopycki 7, Afeltowicz 5, Bochat 3, Ziółkowski 3, Maroszek 2, Goszczyński 0, Estkowski 0, Wińkowski 0.