Historia menu

Terminarz 2016/2017
Historia - Sezony Doda艂: Pawe艂 Lorek: sobota, 17 czerwca 2017 13:36

1. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Polonia Leszno 76:80 (18:27, 22:18, 17:14, 19:21)

Gospodarek 23

Szyttenholm 10

Motel 8

Laydych 7

Stalicki 7

Czy偶nielewski 6

Bierwagen 6

Barszczyk 5

Fatz 4

2. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Legia 72:85 (16:10, 23:28, 23:21, 10:26)

Bierwagen 15

Gospodarek 14

Czy偶nielewski 13

Motel 9

Barszczyk 7

Stalicki 6

Fatz 5

Szyttenholm 3

3. Kolejka

Note膰 鈥 Enea Astoria 89:62 (18:15, 33:9, 23:20, 15:18)

D膮bek 17

Gospodarek 12

Bierwagen 12

Szyttenholm 6

Czy偶nielewski 聽4

Fatz 4

Stalicki 3

Motel 2

Barszczyk 2

4. Kolejka

SKK Siedlce 鈥 Enea Astoria 72:61 (20:15, 10:18, 15:15, 27:13)

Szyttenholm 16

Laydych 11

Gospodarek 7

Barszczyk 6

D膮bek 4

Czy偶nielewski 4

Fatz 4

Krefft 4

Motel 3

Bierwagen 2

5. Kolejka

Sp贸jnia Stargard 鈥 Enea Astoria 87:77 (26:32, 27:19, 15:19, 19:7)

Bierwagen 17

Gospodarek 15

Szyttenholm 14

Krefft 12

Barszczyk 7

Fatz 5

Motel 4

Laydych 3

6. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Kotwica 84:79 (25:22, 24:10, 15:28, 20:19)

Gospodarek 19

Bierwagen 12

Czy偶nielewski 11

Motel 10

Barszczyk 8

Fatz 8

Krefft 6

Szyttenholm 4

Laydych 4

D膮bek 2

7. Kolejka

Sok贸艂 艁a艅cut 鈥 Enea Astoria 84:69 (22:16, 21:22, 23:16, 18:15)

Motel 13

Laydych 10

Bierwagen 8

Fatz 8

Krefft 7

Czy偶nielewski 6

Szyttenholm 5

Gospodarek 4

Barszczyk 4

D膮bek 4

8. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Pogo艅 Prudnik (19:26, 29:14, 27:21, 22:25)

Gospodarek 21

Fatz 18

D膮bek 16

Czy偶nielewski 12

Bierwagen 11

Laydych 9

Motel 5

Krefft 3

Barszczyk 2

9. Kolejka

Rosa II Radom 鈥 Enea Astoria 93:85 (27:19, 13:23, 30:24, 23:19)

Gospodarek 23

Czy偶nielewski 20

Bierwagen 13

Fatz 12

Barszczyk 7

Szyttenholm 6

Krefft 2

Motel 2

10. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Znicz Pruszk贸w 56:105 (14:23, 17:20, 10:28, 15:34)

Gospodarek 14

Bierwagen 9

Motel 7

Fatz 6

Szyttenholm 5

Laydych 4

Czy偶nielewski 4

D膮bek 3

Maks. Motel 2

Krefft 2

11. Kolejka

GTK Gliwice 鈥 Enea Astoria 70:58 (20:22, 18:17, 18:11, 14:8)

Gospodarek 13

Fatz 12

Szyttenholm 10

Czy偶nielewski 6

Bierwagen 5

D膮bek 4

Barszczyk 4

Laydych 2

Motel 2

12. Kolejka

Enea Astoria 鈥 GKS Tychy 71:76 (20:25, 12:13, 24:10, 15:28)

Gospodarek 18

Laydych 10

Krefft 10

Bierwagen 9

Barszczyk 9

Fatz 7

Szyttenholm 5

D膮bek 3

13. Kolejka

K艂odzko 鈥 Enea Astoria 55:75 (7:18, 17:19, 13:17, 18:21)

Szyttenholm 16

Fatz 14

Motel 11

Gospodarek 10

D膮bek 8

Bierwagen 6

Laydych 5

Krefft 3

Czy偶nielewski 2

14. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Krak贸w 87:78 (21:21, 25:17, 26:22, 15:18)

Czy偶nielewski 24

Gospodarek 15

Bierwagen 13

Szyttenholm 11

Fatz 8

Motel 6

Krefft 4

Barszczyk 4

D膮bek 2

15. Kolejka

Basket Pozna艅 鈥 Enea Astoria 87:59 (20:11, 20:13, 22:20, 25:15)

Krefft 12

Szyttenholm 11

Fatz 10

Czy偶nielewski 6

Barszczyk 5

Motel 4

Gospodarek 3

D膮bek 3

Derda 3

Laydych 2

16. Kolejka

Polonia Leszno 鈥 Enea Astoria 77:74 (22:22, 19:14, 21:26, 15:12)

Bierwagen 15

Motel 12

Gospodarek 11

D膮bek 9

Fatz 9

Szyttenholm 8

Paul 7

Laydych 2

Krefft 1

17. Kolejka

Legia 鈥 Enea Astoria 83:61 (31:14, 14:16, 27:15, 11:16)

Bierwagen 13

Fatz 9

Szyttenholm 9

Motel 8

Gospodarek 7

Krefft 6

D膮bek 5

Laydych 2

Paul 2

18. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Note膰 62:63 (17:19, 20:16, 8:19, 17:9)

Czy偶nielewski 11

Fatz 10

Motel 10

Bierwagen 8

Gospodarek 6

Paul 5

D膮bek 4

Szyttenholm 4

Krefft 4

19. Kolejka

Enea Astoria 鈥 SKK Siedlce 87:96 (29:24, 18:23, 12:21, 28:28)

Bierwagen 26

Motel 22

Krefft 10

D膮bek 7

Szyttenholm 7

Fatz 7

Paul 6

Laydych 2

20. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Sp贸jnia Stargard 94:83 (27:16, 27:30, 25:19, 15:18)

Gospodarek 25

Bierwagen 21

Szyttenholm 14

Fatz 14

Laydych 6

Motel 6

Krefft 5

Czy偶nielewski 3

21. Kolejka

Kotwica 鈥 Enea Astoria 80:71 (23:20, 15:16, 22;18, 20:17)

Fatz 26

Bierwagen 12

Krefft 11

Szyttenholm 9

D膮bek 4

Laydych 3

Czy偶nielewski 2

Gospodarek 2

Paul 2

22. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Sok贸艂 艁a艅cut 79:112 (17:30, 17:27, 22:23, 23:32)

Gospodarek 17

Paul 14

Szyttenholm 12

Bierwagen 11

Fatz 8

Motel 7

Kondraciuk 5

Krefft 3

D膮bek 2

23. Kolejka

Pogo艅 Prudnik 鈥 Enea Astoria 80:86 (15:11, 27:23, 18:19, 9:16 d. 11:17)

Szyttenholm 20

Gospodarek 18

Bierwagen 14

Fatz 14

Paul 6

Krefft 6

Czy偶nielewski 3

Motel 3

D膮bek 2

24. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Rosa II Radom 75:82 (16:20, 19:18, 20:16, 20:28)

Motel 19

Gospodarek 17

Czy偶nielewski 14

Fatz 12

Paul 7

Szyttenholm 4

Krefft 2

25. kolejka

Znicz Pruszk贸w 鈥 Enea Astoria 76:78 (19:22, 20:22, 20:16,聽 17:18)

Gospodarek 29

Szyttenholm 16

Fatz 12

Krefft 8

Motel 5

Bierwagen 3

Paul 3

D膮bek 2

26. Kolejka

Enea Astoria 鈥 GTK Gliwice 83:100 (30:22, 20:23, 18:28, 15:27)

Gospodarek 21

Szyttenholm 15

Bierwagen 12

Krefft 11

Czy偶nielewski 8

Fatz 6

Motel 5

D膮bek 5

27. Kolejka

GKS Tychy 鈥 Enea Astoria 97:79 (25:27, 29:17, 27:17, 16:18)

Fatz 21

Gospodarek 11

Szyttenholm 11

Motel 9

D膮bek 7

Czy偶nielewski 7

Paul 6

Laydych 4

Bierwagen 3

28. Kolejka

Enea Astoria 鈥 K艂odzko 89:100 (22:31, 18:21, 25:21, 24:27)

Fatz 31

Gospodarek 22

D膮bek 12

Laydych 12

Bierwagen 5

Czy偶nielewski 2

Motel 2

Krefft 2

Szyttenholm 1

29. Kolejka

AZS Krak贸w 鈥 Enea Astoria 91:83 (26:18, 18:27, 26:13, 21:25)

Bierwagen 20

Czy偶nielewski 14

Gospodarek 13

Szyttenholm 12

Paul 9

Fatz 8

D膮bek 4

Motel 2

Krefft 1

30. Kolejka

Enea Astoria 鈥 Basket Pozna艅 78:87 (21:21, 17:21, 15:20, 25:25)

Gospodarek 21

Szyttenholm 10

Fatz 10

Krefft 10

Bierwagen 9

Paul 8

Czy偶nielewski 7

Barszczyk 2

D膮bek 1