Start Sezon 2015/2016 Terminarz

Historia menu

Terminarz 2015/2016
Historia - Sezony Doda艂: Pawe艂 Lorek: sobota, 25 czerwca 2016 17:16

Kolejka I

Krosno 鈥 Astoria 74:54 (20:8, 22:13, 16:20, 16:13)

Robak 15

Mazur 11

Grod 9

Laydych 5

Szyttenholm 4

Fatz 4

Lewandowski 2

Kutta 2

Barszczyk 2

Kolejka II

Znicz Pruszk贸w 鈥 Astoria 73:71 (23:19, 20:19, 15:17, 15:16)

Mazur 20

Szyttenholm 19

Lewandowski 10

Grod 10

Kutta 5

Robak 4

Barszczyk 2

Fatz 1

Kolejka III

Astoria 鈥 Sp贸jnia Stargard 76:67 (18:22, 18:13, 26:20, 14:12)

Robak 16

Grod 14

Fatz 13

Szyttenholm 9

Laydych 8

Mazur 7

Kutta 7

Lewandowski 2

Kolejka IV

Sok贸艂 艁a艅cut 鈥 Astoria 79:50 (22:15, 19:11, 17:16, 21:8)

Szyttenholm 15

Robak 10

Grod 10

Mazur 6

Laydych 5

Barszczyk 2

艁ucka 2

Kolejka V

Astoria 鈥 Note膰 78:58 (22:14, 22:13, 14:19, 20:12)

Robak 25

Grod 15

Kutta 11

Szyttenholm 8

Mazur 8

Laydych 5

Barszczyk 2

Fatz 2

艁ucka 2

Kolejka VI

GTK Gliwice 鈥 Astoria 70:75 (17:18, 20:17, 21:19, 12:21)

Laydych 17

Grod 16

Mazur 15

Szyttenholm 11

Robak 7

艁ucka 3

Kutta 2

Barszczyk 2

Fatz 2

Kolejka VII

Astoria 鈥 Rosa II Radom 63:73 (13:14, 13:23, 20:21, 17:15)

Mazur 17

Robak 15

Szyttenholm 14

Laydych 7

Kutta 7

Grod 3

Kolejka VIII

Pogo艅 Prudnik 鈥 Astoria 87:81 (28:14, 21:23, 18:24, 20:20)

Szyttenholm 16

Robak 14

Mazur 11

Laydych 10

Lewandowski 9

Fatz 8

Grod 8

艁ucka 4

Barszczyk 1

Kolejka IX

Astoria 鈥 SKK Siedlce 78:65 (20:12, 20:18, 24:13, 14:22)

Laydych 19

Mazur 13

Fatz 12

Robak 11

Grod 6

Lewandowski 6

Barszczyk 4

Szyttenholm 4

Kutta 3

Kolejka聽 X

Astoria 鈥 Nysa K艂odzko 70:50 (16:10, 13:8, 23:20, 18:12)

Szyttenholm 11

Lewandowski 11

Grod 11

Robak 10

Laydych 9

Barszczyk 6

Mazur 6

Kutta 3

Fatz 3

Kolejka XI

Biofarm Pozna艅 鈥 Astoria 62:71 (18:23, 22:15, 16:19, 6:14)

Mazur 16

Robak 15

Lewandowski 10

Grod 10

Fatz 8

Szyttenholm 6

Laydych 4

Barszczyk 2

Kolejka XII

Astoria 鈥 Legia 73:87 (21:19, 18:27, 14:19, 20:22)

Robak 19

Mazur 17

Szyttenholm 15

Fatz 8

Grod 6

Laydych 4

Lewandowski 4

Kolejka XIII

AZS Katowice 鈥 Astoria 86:79 (20:23, 19:19, 25:20, 12:17)

Robak 22

Lewandowski 13

Szyttenholm 11

Grod 9

Kutta 8

Fatz 8

Laydych 6

Barszczyk 2

Kolejka XIV

Astoria 鈥 GKS Tychy 69:71 (10:33, 18:12, 22:13, 19:13)

Robak 18

Mazur 17

Lewandowski 9

Laydych 7

Fatz 7

Szyttenholm 7

Barszczyk 4

Kolejka XV

艢l膮sk II Wroc艂aw 鈥 Astoria 82:88 (14:25, 19:23, 26:15, 23:25)

Laydych 22

Robak 19

Grod 18

Szyttenholm 12

Barszczyk 7

Lewandowski 5

艁ucka 3

Kutta 1

Fatz 1

Kolejka XVI

Astoria 鈥 Krosno 71:114 (22:27, 17:34, 18:28, 14:25)

Robak 19

Szyttenholm 13

Lewandowski 12

Laydych 11

Barszczyk 7

Fatz 6

艁ucka 2

Grod 1

Kolejka XVII

Astoria 鈥 Znicz Pruszk贸w 91:88 (23:21, 20:19, 24:27, 24:21)

Lewandowski 21

Laydych 18

Mazur 14

Kutta 11

Robak 10

Grod 8

Szyttenholm 5

Barszczyk 2

Fatz 2

Kolejka XVIII

Sp贸jnia Stargard 鈥 Astoria 68:75 (24:18, 20:15, 10:20, 14:22)

Robak 23

Mazur 21

Szyttenholm 10

Lewandowski 9

Grod 7

Laydych 4

Fatz 1

Kolejka XIX

Astoria 鈥 Sok贸艂 艁a艅cut 63:71 (21:18, 15:21, 12:9, 15:23)

Szyttenholm 14

Robak 14

Laydych 8

Lewandowski 8

Fatz 8

Mazur 7

Kutta 2

Grod 2

Kolejka XX

Note膰 鈥 Astoria 77:64 (20:16, 10:17, 25:11, 22:20)

Robak 21

Laydych 13

Fatz 10

Grod 8

Szyttenholm 6

Barszczyk 4

Lewandowski 2

Kolejka XXI

Astoria 鈥 GTK Gliwice 78:69 (24:15, 19:21, 29:10, 6:23)

Laydych 16

Robak 14

Grod 12

Mazur 10

Lewandowski 10

Szyttenholm 7

Barszczyk 6

Fatz 2

Kutta 1

Kolejka XXII

Rosa II Radom 鈥 Astoria 80:86 (19:20, 21:15, 18:23, 22:28)

Mazur 27

Grod 25

Robak 18

Szyttenholm 5

Laydych 5

Lewandowski 3

Kutta 2

Fatz 1

Kolejka XXIII

Astoria 鈥 Pogo艅 Prudnik 80:69 (21:22, 17:18, 21:19, 21:10)

Grod 24

Barszczyk 14

Szyttenholm 9

Lewandowski 9

Mazur 8

Fatz 8

Laydych 3

Kutta 3

Robak 2

Kolejka XXIV

SKK Siedlce 鈥 Astoria 87:99 (34:33, 17:22, 15:18, 21:26)

Robak 30

Mazur 27

Grod 21

Szyttenholm 9

Barszczyk 4

Fatz 4

Lewandowski 4

Kolejka聽 XXV

Nysa K艂odzko 鈥 Astoria 72:67 (14:16, 18:20, 25:19, 15:12)

Robak 29

Grod 10

Mazur 9

Szyttenholm 8

Fatz 4

Laydych 3

Barszczyk 2

Lewandowski 2

Kolejka聽 XVI

Astoria 鈥 Biofarm Pozna艅 68:76 (18:22, 17:15, 19:16, 14:23)

Robak 15

Mazur 13

Szyttenholm 8

Laydych 8

Fatz 8

Grod 7

Kutta 5

Lewandowski 4

Kolejka XXVII

Legia 鈥 Astoria 109:73 (28:9, 35:21, 31:24, 15:19)

Laydych 17

Grod 16

Kutta 13

Szyttenholm 8

Barszczyk 7

Mazur 5

Fatz 4

Lewandowski 3

Kolejka XXVIII

Astoria 鈥 AZS Katowice 100:74 (26:22, 24:20, 18:18, 32:14)

Robak 23

Grod 19

Szyttenholm 18

Laydych 13

Mazur 11

Barszczyk 7

Lewandowski 5

Kutta 2

Wardzi艅ski 2

Kolejka XXIX

GKS Tychy 鈥 Astoria 88:93 (23:17, 16:28, 24:22, 19:15, d. 6:11)

Grod 23

Mazur 20

Szyttenholm 13

Barszczyk 12

Laydych 9

Kutta 7

Lewandowski 7

Fatz 2

Kolejka XXX

Astoria 鈥 艢l膮sk II Wroc艂aw 79:76 (20:14, 26:17, 12:31, 21:12)

Szyttenholm 19

Mazur 19

Robak 18

Grod 10

Lewandowski 7

Fatz 4

Kutta 2