Historia menu

Terminarz 10/11
Historia - Sezony Doda艂: Redakcja: pi膮tek, 30 grudnia 2011 23:31

Runda zasadnicza





1 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

AZS Warszawa

65:75 (19:16, 18:21, 16:17, 12:19)

Gliszczy艅ski

16



Paul

14



Szopi艅ski

10



Szyttenholm

7



Laydych

6



Plebanek

6



Bierwagen

3



Robak

2



Trela

1







2 kolejka




Rosa Radom

-

Astoria Bydgoszcz

80:71 (24:15, 19:20, 16:12, 21:24)


19

Laydych



17

Gliszczy艅ski



15

Bierwagen



6

Szyttenholm



6

Paul



3

Plebanek



2

Robak



2

Trela



1

Szopi艅ski






3 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Znicz Basket Pruszk贸w

62:69 (24:13, 15:9, 12:25, 11:22)

Plebanek

21



Bierwagen

19



Szyttenholm

5



Gliszczy艅ski

5



Robak

4



Trela

4



Szopi艅ski

2



Paul

2







4 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Start Lublin

66:67 (13:18, 19:18, 19:15, 15:16)

Gliszczy艅ski

18



Bierwagen

17



Szyttenholm

13



Paul

10



Plebanek

4



Laydych

2



Bali艅ski

2







5 kolejka




SKK Siedlce

-

Astoria Bydgoszcz

60:59 (15:19, 14:5, 20:17, 11:18)


11

Szyttenholm



11

Szopi艅ski



7

Plebanek



7

Robak



7

Paul



6

Laydych



5

Trela



2

Gliszczy艅ski



2

Czy偶nielewski



1

Bali艅ski






6 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Asseco Prokom 2 Gdynia

48:68 (16:19, 9:17, 17:11, 6:21)

Plebanek

16



Szopi艅ski

10



Gliszczy艅ski

10



Paul

5



Laydych

4



Robak

3











7 kolejka




Sok贸艂 艁a艅cut

-

Astoria Bydgoszcz

94:65 (27:14, 18:17, 32:11, 17:23)


19

Paul



10

Szyttenholm



9

Gliszczy艅ski



9

Szopi艅ski



6

Plebanek



4

Bali艅ski



4

Czy偶nielewski



2

Laydych



2

Robak






8 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Sp贸jnia Stargard Szczec.

59:67 (14:18, 10:14, 29:14, 6:21)

Laydych

21



Plebanek

10



Gliszczy艅ski

8



Szyttenholm

4



Szopi艅ski

4



Paul

4



Trela

4



Grzesi艅ski

2



Robak

2







9 kolejka




Polonia 2011 Warszawa

-

Astoria Bydgoszcz

82:76 (22:23, 16:23, 26:17, 18:13)


23

Gliszczy艅ski



14

Szyttenholm



8

Plebanek



7

Trela



6

Laydych



6

Grzesi艅ski



5

Robak



4

Szopi艅ski



3

Paul






10 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

艁KS 艁贸d藕

80:79 (21:21, 18:18, 16:20, 25:20)

Gliszczy艅ski

19



Laydych

16



Szyttenholm

13



Paul

11



Szopi艅ski

10



Grzesi艅ski

4



Plebanek

3



Czy偶nielewski

2



Trela

2







11 kolejka




AZS Szczecin

-

Astoria Bydgoszcz

88:101 (26:25, 22:20, 26:25, 14:31)


28

Szyttenholm



16

Szopi艅ski



16

Paul



12

Robak



10

Trela



9

Gliszczy艅ski



7

Plebanek



3

Grzesi艅ski






12 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Sportino Inowroc艂aw

76:96 (24:25, 17:19, 16:26, 19:26)

Grzesi艅ski

15



Szyttenholm

13



Paul

12



Szopi艅ski

9



Bierwagen

7



Gliszczy艅ski

6



Plebanek

5



Robak

4



Trela

4



Raczy艅ski

1







13 kolejka




MKS D膮browa G贸rnicza

-

Astoria Bydgoszcz

94:72 (23:21, 16:14, 28:22, 27:15)


16

Grzesi艅ski



15

Gliszczy艅ski



10

Plebanek



9

Paul



7

Szyttenholm



7

Bierwagen



6

Szopi艅ski



2

Robak






14 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

GKS Tychy

76:66 (15:17, 22:20, 19:16, 20:13)

Szyttenholm

18



Laydych

17



Gliszczy艅ski

13



Grzesi艅ski

13



Plebanek

7



Robak

5



Paul

3







15 kolejka




G贸rnik Wa艂brzych

-

Astoria Bydgoszcz

75:80 (22:22, 12:19, 23:19, 18:20)


18

Gliszczy艅ski



18

Laydych



13

Szopi艅ski



12

Szyttenholm



6

Plebanek



4

Paul



4

Trela



2

R膮palski



2

Robak



1

Grzesi艅ski






16 kolejka




AZS Warszawa

-

Astoria Bydgoszcz

85:69 (24:23, 19:15, 20:18, 22:13)


15

Laydych



12

Gliszczy艅ski



10

Bierwagen



9

Grzesi艅ski



8

Plebanek



8

Paul



5

Trela



2

Szopi艅ski






17 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Rosa Radom

69:81 (24:20, 25:13, 10:19, 10:29)

Szyttenholm

14



Paul

11



Gliszczy艅ski

8



Laydych

8



Grzesi艅ski

8



Plebanek

8



Bierwagen

6



Trela

3



Robak

2



Szopi艅ski

1







18 kolejka




Znicz Basket Pruszk贸w

-

Astoria Bydgoszcz

80:78 (17:14, 21:18, 22:20, 20:26)


15

Laydych



13

Bierwagen



12

Gliszczy艅ski



10

Plebanek



10

Trela



9

Szyttenholm



6

Paul



2

Grzesi艅ski



1

Robak






19 kolejka




Start Lublin

-

Astoria Bydgoszcz

72:63 (18:12, 17:19, 24:14, 13:18)


13

Laydych



12

Szyttenholm



11

Gliszczy艅ski



11

Bierwagen



6

Trela



5

Czy偶nielewski



2

Robak



2

Paul



1

Grzesi艅ski






20 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

SKK Siedlce

85:76 (25:14, 16:26, 21:11, 23:25)

Gliszczy艅艣ki

17



Szyttenholm

16



Plebanek

14



Bierwagen

12



Paul

12



Grzesi艅ski

11



Laydych

2



Trela

1







21 kolejka




Asseco Prokom 2 Gdynia

-

Astoria Bydgoszcz

90:71 (25:12, 19:18, 20:21, 26:20)


22

Gliszczy艅ski



12

Laydych



12

Bierwagen



7

Szyttenholm



6

Plebanek



5

Grzesi艅ski



4

Paul



2

Raczy艅ski



1

Trela






22 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Sok贸艂 艁a艅cut

52:71 (10:14, 20:30, 13:10, 9:17)

Szyttenholm

13



Grzesi艅ski

13



Laydych

8



Trela

8



Bierwagen

4



Szopi艅ski

4



Gliszczy艅ski

2







23 kolejka




Sp贸jnia Stargard Szcz.

-

Astoria Bydgoszcz

81:60 (22:15, 20:20, 17:14, 22:11)


11

Gliszczy艅ski



11

Bierwagen



9

Grzesi艅ski



7

Szyttenholm



7

Laydych



6

Paul



4

Szopi艅ski



4

Trela



1

Plebanek






24 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

Polonia 2011 Warszawa

88:84 (19:17, 22:12, 26:22, 21:33)

Laydych

21



Grzesi艅ski

17



Szyttenholm

15



Gliszczy艅ski

13



Plebanek

9



Bierwagen

6



Paul

4



Robak

2



Trela

1







25 kolejka




艁KS 艁贸d藕

-

Astoria Bydgoszcz

91:55 (32:14, 16:16, 25:12, 18:13)


15

Szyttenholm



8

Laydych



7

Gliszczy艅ski



6

Plebanek



6

Szopi艅ski



4

Bierwagen



4

Paul



3

Robak



2

Trela






26 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

AZS Szczecin

53:74 (20:13, 6:16, 16:21, 11:24)

Bierwagen

13



Laydych

12



Szyttenholm

7



Grzesi艅ski

7



Szopi艅ski

7



Robak

4



Plebanek

3







27 kolejka




Sportino Inowroc艂aw

-

Astoria Bydgoszcz

78:72 (18:17, 16:18, 24:10, 20:27)


18

Laydych



14

Szyttenholm



12

Szopi艅ski



8

Bierwagen



7

Plebanek



6

Robak



3

Gierszewski



2

Czy偶nielewski



2

Paul






28 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

MKS D膮browa G贸rnicza

69:80 (20:19, 18:15, 15:26, 16:20)

Szyttenholm

13



Gierszewski

9



Laydych

8



Plebanek

8



Trela

8



Grzesi艅ski

6



Bierwagen

5



Gliszczy艅ski

4



Szopi艅ski

4



Robak

4







29 kolejka




GKS Tychy

-

Astoria Bydgoszcz

90:68 (15:22, 19:11, 28:19, 28:16)


16

Laydych



14

Szyttenholm



11

Plebanek



9

Grzesi艅ski



8

Trela



5

Szopi艅ski



3

Gliszczy艅ski



2

Robak






30 kolejka




Astoria Bydgoszcz

-

G贸rnik Wa艂brzych

20:00

I kolejka - 25.09.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

AZS Politechnika Warszawska

65

:

75

Rosa Radom

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

98

:

55

Olimp MKS Start

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

75

:

74

SKK Siedlce

GKS Tychy

45

:

69

Asseco Prokom II

MKS D膮browa G贸rnicza

91

:

68

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Sportino Inowroc艂aw

69

:

64

KS Sp贸jnia St. Szcz.

AZS Radex Szczecin

76

:

87

Polonia 2011 Warszawa

艁KS Sphinx 艁贸d藕

56

:

87

II kolejka - 02.10.2010

Rosa Radom

KPSW Astoria Bydgoszcz

80

:

71

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

艁KS Sphinx 艁贸d藕

75

:

65

AZS Radex Szczecin

Polonia 2011 Warszawa

107

:

108

Sportino Inowroc艂aw

KS Sp贸jnia St. Szcz.

58

:

56

MKS D膮browa G贸rnicza

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

56

:

76

GKS Tychy

Asseco Prokom II

77

:

81

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

SKK Siedlce

82

:

73

AZS Politechnika Warszawska

Olimp MKS Start

76

:

67

III kolejka - 06.10.2010 - 艣roda

KPSW Astoria Bydgoszcz

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

62

:

69

Olimp MKS Start

Rosa Radom

51

:

59

SKK Siedlce

AZS Politechnika Warszawska

50

:

67

Asseco Prokom II

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

105

:

71

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

GKS Tychy

70

:

59

KS Sp贸jnia St. Szcz.

MKS D膮browa G贸rnicza

52

:

61

Polonia 2011 Warszawa

Sportino Inowroc艂aw

60

:

77

AZS Radex Szczecin

艁KS Sphinx 艁贸d藕

91

:

76

IV kolejka - 09.10.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

Olimp MKS Start

66

:

67

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

AZS Radex Szczecin

70

:

62

Sportino Inowroc艂aw

艁KS Sphinx 艁贸d藕

60

:

53

MKS D膮browa G贸rnicza

Polonia 2011 Warszawa

91

:

57

GKS Tychy

KS Sp贸jnia St. Szcz.

79

:

61

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

68

:

75

AZS Politechnika Warszawska

Asseco Prokom II

75

:

69

Rosa Radom

SKK Siedlce

68

:

60

V kolejka - 16.10.2010

SKK Siedlce

KPSW Astoria Bydgoszcz

60

:

59

Olimp MKS Start

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

79

:

88

Asseco Prokom II

Rosa Radom

68

:

70

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

AZS Politechnika Warszawska

75

:

80

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

99

:

62

Polonia 2011 Warszawa

GKS Tychy

35

:

80

艁KS Sphinx 艁贸d藕

MKS D膮browa G贸rnicza

69

:

73

AZS Radex Szczecin

Sportino Inowroc艂aw

82

:

83

VI kolejka - 23.10.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

Asseco Prokom II

48

:

68

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Sportino Inowroc艂aw

69

:

76

MKS D膮browa G贸rnicza

AZS Radex Szczecin

77

:

71

GKS Tychy

艁KS Sphinx 艁贸d藕

64

:

75

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

Polonia 2011 Warszawa

78

:

70

AZS Politechnika Warszawska

KS Sp贸jnia St. Szcz.

77

:

68

Rosa Radom

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

62

:

74

Olimp MKS Start

SKK Siedlce

61

:

63

VII kolejka - 27.10.2010 - 艣roda

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

KPSW Astoria Bydgoszcz

94

:

65

SKK Siedlce

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

69

:

52

Asseco Prokom II

Olimp MKS Start

107

:

53

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Rosa Radom

57

:

71

Polonia 2011 Warszawa

AZS Politechnika Warszawska

79

:

85

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

70

:

61

AZS Radex Szczecin

GKS Tychy

83

:

75

Sportino Inowroc艂aw

MKS D膮browa G贸rnicza

65

:

57

VIII kolejka - 06.11.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

KS Sp贸jnia St. Szcz.

59

:

67

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

MKS D膮browa G贸rnicza

73

:

83

GKS Tychy

Sportino Inowroc艂aw

60

:

73

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

AZS Radex Szczecin

69

:

76

AZS Politechnika Warszawska

艁KS Sphinx 艁贸d藕

67

:

63

Rosa Radom

Polonia 2011 Warszawa

85

:

65

Olimp MKS Start

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

70

:

67

SKK Siedlce

Asseco Prokom II

64

:

84

IX kolejka - 13.11.2010

Polonia 2011 Warszawa

KPSW Astoria Bydgoszcz

82

:

76

Asseco Prokom II

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

84

:

77

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

SKK Siedlce

80

:

71

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Olimp MKS Start

66

:

56

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Rosa Radom

79

:

72

AZS Radex Szczecin

AZS Politechnika Warszawska

79

:

89

Sportino Inowroc艂aw

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

61

:

46

MKS D膮browa G贸rnicza

GKS Tychy

62

:

60

X kolejka - 20.11.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

艁KS Sphinx 艁贸d藕

80

:

79

GKS Tychy

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

0

:

20

W

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

MKS D膮browa G贸rnicza

99

:

90

AZS Politechnika Warszawska

Sportino Inowroc艂aw

71

:

69

Rosa Radom

AZS Radex Szczecin

87

:

77

Polonia 2011 Warszawa

Olimp MKS Start

90

:

82

SKK Siedlce

KS Sp贸jnia St. Szcz.

62

:

55

Asseco Prokom II

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

66

:

70

XI kolejka - 27.11.2010

AZS Radex Szczecin

KPSW Astoria Bydgoszcz

88

:

101

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

51

:

61

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Asseco Prokom II

72

:

63

Polonia 2011 Warszawa

SKK Siedlce

73

:

82

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Olimp MKS Start

75

:

59

Sportino Inowroc艂aw

Rosa Radom

82

:

79

MKS D膮browa G贸rnicza

AZS Politechnika Warszawska

83

:

69

GKS Tychy

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

0

:

20

W

XII kolejka - 04.12.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz

Sportino Inowroc艂aw

76

:

96

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

69

:

47

AZS Politechnika Warszawska

GKS Tychy

79

:

70

Rosa Radom

MKS D膮browa G贸rnicza

81

:

64

Olimp MKS Start

AZS Radex Szczecin

69

:

67

SKK Siedlce

艁KS Sphinx 艁贸d藕

66

:

69

Asseco Prokom II

Polonia 2011 Warszawa

78

:

71

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

KS Sp贸jnia St. Szcz.

49

:

51

XIII kolejka - 11.12.2010

MKS D膮browa G贸rnicza

KPSW Astoria Bydgoszcz

94

:

74

KS Sp贸jnia St. Szcz.

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

63

:

57

Polonia 2011 Warszawa

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

54

:

68

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Asseco Prokom II

75

:

69

AZS Radex Szczecin

SKK Siedlce

79

:

76

Sportino Inowroc艂aw

Olimp MKS Start

82

:

68

GKS Tychy

Rosa Radom

56

:

64

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

AZS Politechnika Warszawska

99

:

108

D

XIV kolejka - 15.12.2010 - 艣roda

KPSW Astoria Bydgoszcz

GKS Tychy

76

:

66

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

AZS Politechnika Warszawska

91

:

88

Rosa Radom

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

66

:

60

Olimp MKS Start

MKS D膮browa G贸rnicza

62

:

69

SKK Siedlce

Sportino Inowroc艂aw

81

:

65

Asseco Prokom II

AZS Radex Szczecin

69

:

90

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

艁KS Sphinx 艁贸d藕

70

:

76

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Polonia 2011 Warszawa

90

:

59

XV kolejka - 18.12.2010

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

KPSW Astoria Bydgoszcz

75

:

80

Polonia 2011 Warszawa

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

84

:

91

AZS Radex Szczecin

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

71

:

77

Sportino Inowroc艂aw

Asseco Prokom II

78

:

80

MKS D膮browa G贸rnicza

SKK Siedlce

73

:

50

GKS Tychy

Olimp MKS Start

80

:

71

AZS Politechnika Warszawska

Rosa Radom

72

:

62

艁KS Sphinx 艁贸d藕

KS Sp贸jnia St. Szcz.

81

:

68

XVI kolejka 鈥 08.01.2011

AZS Politechnika Warszawska

KPSW Astoria Bydgoszcz

85

:

69

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Rosa Radom

71

:

76

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

Olimp MKS Start

61

:

57

GKS Tychy

SKK Siedlce

73

:

75

MKS D膮browa G贸rnicza

Asseco Prokom II

79

:

69

Sportino Inowroc艂aw

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

66

:

82

AZS Radex Szczecin

KS Sp贸jnia St. Szcz.

73

:

81

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Polonia 2011 Warszawa

78

:

56

XVII kolejka - 15.01.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

Rosa Radom

69

:

81

艁KS Sphinx 艁贸d藕

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

84

:

65

Polonia 2011 Warszawa

AZS Radex Szczecin

84

:

76

KS Sp贸jnia St. Szcz.

Sportino Inowroc艂aw

80

:

76

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

MKS D膮browa G贸rnicza

75

:

52

Asseco Prokom II

GKS Tychy

80

:

75

SKK Siedlce

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

58

:

59

Olimp MKS Start

AZS Politechnika Warszawska

63

:

92

XVIII kolejka - 19.01.2011

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

KPSW Astoria Bydgoszcz

80

:

78

Rosa Radom

Olimp MKS Start

73

:

66

AZS Politechnika Warszawska

SKK Siedlce

81

:

78

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

Asseco Prokom II

53

:

83

GKS Tychy

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

68

:

76

MKS D膮browa G贸rnicza

KS Sp贸jnia St. Szcz.

84

:

61

Sportino Inowroc艂aw

Polonia 2011 Warszawa

97

:

75

艁KS Sphinx 艁贸d藕

AZS Radex Szczecin

97

:

60

XIX kolejka - 22.01.2011

Olimp MKS Start

KPSW Astoria Bydgoszcz

72

:

63

AZS Radex Szczecin

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

87

:

86

艁KS Sphinx 艁贸d藕

Sportino Inowroc艂aw

78

:

83

Polonia 2011 Warszawa

MKS D膮browa G贸rnicza

73

:

75

KS Sp贸jnia St. Szcz.

GKS Tychy

78

:

65

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

87

:

55

SKK Siedlce

Rosa Radom

66

:

70

Asseco Prokom II

AZS Politechnika Warszawska

70

:

64

XX kolejka - 29.01.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

SKK Siedlce

85

:

76

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Olimp MKS Start

52

:

69

Rosa Radom

Asseco Prokom II

83

:

94

AZS Politechnika Warszawska

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

80

:

76

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

KS Sp贸jnia St. Szcz.

67

:

54

GKS Tychy

Polonia 2011 Warszawa

75

:

66

MKS D膮browa G贸rnicza

艁KS Sphinx 艁贸d藕

79

:

77

Sportino Inowroc艂aw

AZS Radex Szczecin

82

:

75

XXI kolejka - 05.02.2011

Asseco Prokom II

KPSW Astoria Bydgoszcz

90

:

71

Sportino Inowroc艂aw

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

73

:

71

AZS Radex Szczecin

MKS D膮browa G贸rnicza

74

:

72

艁KS Sphinx 艁贸d藕

GKS Tychy

73

:

69

Polonia 2011 Warszawa

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

90

:

65

KS Sp贸jnia St. Szcz.

AZS Politechnika Warszawska

57

:

58

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Rosa Radom

66

:

54

SKK Siedlce

Olimp MKS Start

82

:

58

XXII kolejka - 09.02.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

52

:

71

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

SKK Siedlce

81

:

62

Olimp MKS Start

Asseco Prokom II

77

:

66

Rosa Radom

KS Sp贸jnia St. Szcz.

52

:

51

AZS Politechnika Warszawska

Polonia 2011 Warszawa

86

:

66

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

艁KS Sphinx 艁贸d藕

72

:

84

GKS Tychy

AZS Radex Szczecin

87

:

70

MKS D膮browa G贸rnicza

Sportino Inowroc艂aw

76

:

75

XXIII kolejka - 12.02.2011

KS Sp贸jnia St. Szcz.

KPSW Astoria Bydgoszcz

81

:

60

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Olimp MKS Start

71

:

72

MKS D膮browa G贸rnicza

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

78

:

64

Sportino Inowroc艂aw

GKS Tychy

73

:

67

AZS Radex Szczecin

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

61

:

57

Asseco Prokom II

SKK Siedlce

82

:

70

艁KS Sphinx 艁贸d藕

AZS Politechnika Warszawska

81

:

74

Polonia 2011 Warszawa

Rosa Radom

51

:

69

XXIV kolejka - 19.02.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

Polonia 2011 Warszawa

88

:

84

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Asseco Prokom II

75

:

46

SKK Siedlce

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

63

:

62

Rosa Radom

艁KS Sphinx 艁贸d藕

69

:

62

AZS Politechnika Warszawska

AZS Radex Szczecin

85

:

70

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

Sportino Inowroc艂aw

71

:

98

GKS Tychy

MKS D膮browa G贸rnicza

67

:

83

Olimp MKS Start

KS Sp贸jnia St. Szcz.

43

:

66

XXV kolejka - 23.02.2011

艁KS Sphinx 艁贸d藕

KPSW Astoria Bydgoszcz

91

:

55

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

GKS Tychy

83

:

60

MKS D膮browa G贸rnicza

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

65

:

57

Sportino Inowroc艂aw

AZS Politechnika Warszawska

60

:

65

AZS Radex Szczecin

Rosa Radom

61

:

68

Olimp MKS Start

Polonia 2011 Warszawa

90

:

82

KS Sp贸jnia St. Szcz.

SKK Siedlce

81

:

58

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Asseco Prokom II

73

:

59

XXVI kolejka - 05.03.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

AZS Radex Szczecin

53

:

74

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

72

:

88

Asseco Prokom II

KS Sp贸jnia St. Szcz.

80

:

76

SKK Siedlce

Polonia 2011 Warszawa

73

:

64

Olimp MKS Start

艁KS Sphinx 艁贸d藕

55

:

69

Rosa Radom

Sportino Inowroc艂aw

64

:

84

AZS Politechnika Warszawska

MKS D膮browa G贸rnicza

66

:

70

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

GKS Tychy

52

:

79

XXVII kolejka 鈥 12.03.2011

Sportino Inowroc艂aw

KPSW Astoria Bydgoszcz

78

:

72

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

71

:

117

GKS Tychy

AZS Politechnika Warszawska

76

:

88

MKS D膮browa G贸rnicza

Rosa Radom

81

:

76

AZS Radex Szczecin

Olimp MKS Start

83

:

62

艁KS Sphinx 艁贸d藕

SKK Siedlce

60

:

66

Polonia 2011 Warszawa

Asseco Prokom II

83

:

88

KS Sp贸jnia St. Szcz.

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

68

:

74

XXVIII kolejka 鈥 19.03.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

MKS D膮browa G贸rnicza

69

:

80

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

KS Sp贸jnia St. Szcz.

52

:

76

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

Polonia 2011 Warszawa

70

:

57

Asseco Prokom II

艁KS Sphinx 艁贸d藕

74

:

77

SKK Siedlce

AZS Radex Szczecin

82

:

72

Olimp MKS Start

Sportino Inowroc艂aw

61

:

69

Rosa Radom

GKS Tychy

86

:

72

AZS Politechnika Warszawska

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

20

:

0

W

XXIX kolejka 鈥 23.03.2011 - 艣roda

GKS Tychy

KPSW Astoria Bydgoszcz

90

:

68

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

Rosa Radom

0

:

20

W

AZS Politechnika Warszawska

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

80

:

69

MKS D膮browa G贸rnicza

Olimp MKS Start

88

:

81

Sportino Inowroc艂aw

SKK Siedlce

75

:

62

AZS Radex Szczecin

Asseco Prokom II

82

:

105

艁KS Sphinx 艁贸d藕

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

73

:

54

Polonia 2011 Warszawa

KS Sp贸jnia St. Szcz.

55

:

79

XXX kolejka 鈥 26.03.2011

KPSW Astoria Bydgoszcz

Victoria G贸rnik Wa艂brzych

20

:

0

W

MKS Znicz Basket Pruszk贸w

Polonia 2011 Warszawa

63

:

65

KS Sp贸jnia St. Szcz.

艁KS Sphinx 艁贸d藕

67

:

76

PTG Sok贸艂 艁a艅cut

AZS Radex Szczecin

79

:

74

Asseco Prokom II

Sportino Inowroc艂aw

94

:

68

SKK Siedlce

MKS D膮browa G贸rnicza

63

:

87

Olimp MKS Start

GKS Tychy

87

:

73

Rosa Radom

AZS Politechnika Warszawska

80

:

65