Historia menu

Terminarz 2009/2010
Historia - Sezony Doda艂: Redakcja: pi膮tek, 06 stycznia 2012 12:00

KPSW Astoria Bydgoszcz - sezon 2009/2010 - II liga grupa A

I runda sezonu zasadniczego
1 kolejka
Basket Kwidzyn - KPSW Astoria Bydgoszcz 66:84 (15:28, 14:15, 13:24, 24:17)
17 Gliszczy艅ski
16 Szopi艅ski
16 Urbaniak
10 Szyttenholm
9 Kuczy艅ski
6 Laydych
6 Gierszewski
2 Czy偶nielewski
2 Robak
2 kolejka
Tur Bielsk Podlaski - KPSW Astoria Bydgoszcz 72:94 (20:27, 15:22, 26:23, 11:22)
19 Szyttenholm
19 Gliszczy艅ski
17 Kuczy艅ski
16 Szopi艅ski
8 Robak
6 Gierszewski
4 Czy偶nielewski
4 Urbaniak
1 Kopkowski
3 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - AZS Olsztyn 103:71 (27:24, 29:5, 26:26, 21:16)
Szyttenholm 18
Kuczy艅ski 16
Gierszewski 14
Gliszczy艅ski 10
Robak 10
Szopi艅ski 9
Urbaniak 6
Czy偶nielewski 6
Bali艅ski 5
Laydych 5
R膮palski 4
4 kolejka
OSSM Warszawa - KPSW Astoria Bydgoszcz 83:109 (6:33, 23:22, 26:22, 28:32)
23 Szyttenholm
22 Laydych
16 Kuczy艅ski
13 Szopi艅ski
11 Urbaniak
9 Gierszewski
9 Robak
2 Bali艅ski
2 Kopkowski
1 R膮palski
1 Szafranek
5 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 95:67 (21:15, 23:17, 29:14, 22:21)
Kuczy艅ski 22
Gliszczy艅ski 14
Urbaniak 12
Szopi艅ski 11
Szyttenholm 10
Laydych 7
Gierszewski 4
Czy偶nielewski 4
Kopkowski 4
Robak 4
R膮palski 3
6 kolejka
Asseco Prokom 3 Gdynia - KPSW Astoria Bydgoszcz 65:79 (18:18, 21:20, 12:27, 14:14)
22 Szyttenholm
16 Kuczy艅艣ki
15 Urbaniak
7 Laydych
7 Szopi艅ski
6 Gierszewski
6 Gliszczy艅ski
7 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - OSSM Sopot 113:63 (36:13, 31:16, 25:22, 21:12)
Laydych 22
Gliszczy艅ski 20
Kuczy艅ski 19
Czy偶nielewski 15
Bali艅ski 13
Urbaniak 9
Robak 8
Kopkowski 4
Gierszewski 3
8 kolejka
呕yrardowianka 呕yrard贸w - KPSW Astoria Bydgoszcz 87:93 (21:26, 14:20, 25:18, 27:29)
23 Laydych
21 Szyttenholm
18 Gliszczy艅ski
13 Kuczy艅ski
11 Gierszewski
5 Urbaniak
2 Szopi艅ski
9 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Siden Toru艅 92:75 (25:27, 18:15, 24:20, 25:13)
Szyttenholm 22
Czy偶nielewski 20
Laydych 15
Kuczy艅ski 11
Szopi艅ski 10
Gliszczy艅ski 7
Kopkowski 4
Bali艅ski 3
10 kolejka
呕uraw Gniewino - KPSW Astoria Bydgoszcz 75:97 (20:24, 27:28, 10:19, 18:26)
24 Gliszczy艅ski
22 Kuczy艅ski
12 Szyttenholm
12 Laydych
11 Szopi艅ski
7 Czy偶nielewski
6 Urbaniak
3 Kopkowski
11 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Norgips Piaseczno 88:82 (15:21, 33:19, 17:18, 23:24)
Gliszczy艅ski 27
Czy偶nielewski 22
Urbaniak 12
Szyttenholm 9
Kuczy艅ski 7
Szopi艅ski 4
Robak 4
Laydych 3
12 kolejka
Harmattan Gniewkowo - KPSW Astoria Bydgoszcz 82:75 (19:22, 23:8, 23:21, 17:24)
13 Kuczy艅ski
12 Gliszczy艅ski
11 Laydych
10 Urbaniak
9 Szyttenholm
8 Robak
6 Czy偶nielewski
6 Szopi艅ski
13 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Korsarz Gda艅sk 112:72 (37:13, 25:21, 25:11, 25:27)
Kuczy艅ski 18
Gliszczy艅ski 16
Robak 14
Szyttenholm 12
Bali艅ski 11
Urbaniak 10
R膮palski 8
Szopi艅ski 8
Laydych 6
Czy偶nielewski 5
Szafranek 4
14 kolejka
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅艣ki - KPSW Astoria Bydgoszcz 85:74 (25:23, 15:22, 16:11, 29:18)
19 Urbaniak
15 Szyttenholm
12 Gliszczy艅ski
11 Laydych
8 Bierwagen
4 Czy偶nielewski
3 Robak
2 Szopi艅ski
15 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 76:75 (28:34, 16:15, 18:12, 14:14)
Urbaniak 14
Robak 14
Bierwagen 13
Laydych 8
Szyttenholm 7
Kuczy艅ski 7
Gliszczy艅ski 6
Czy偶nielewski 6
Bali艅ski 1
16 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Basket Kwidzyn 87:60 (23:17, 26:18, 19:11, 19:14)
Laydych 16
Szyttenholm 15
Gliszczy艅ski 12
Kuczy艅ski 12
Bierwagen 11
Robak 10
Urbaniak 6
Czy偶nielewski 3
Bali艅ski 2
17 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Tur Bielsk Podlaski 67:65 (16:17, 20:15, 15:19, 16:14)
Szyttenholm 20
Gliszczy艅ski 16
Kuczy艅ski 14
Laydych 10
Urbaniak 6
Robak 1
18 kolejka
AZS Olsztyn - KPSW Astoria Bydgoszcz 76:89 (19:17, 16:26, 21:9, 20:37)
20 Laydych
18 Szyttenholm
17 Gliszczy艅ski
15 Kuczy艅ski
8 Robak
8 Urbaniak
2 Bali艅ski
1 Bierwagen
19 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - OSSM Warszawa 92:55 (21:16, 29:10, 25:16, 17:13)
Kuczy艅ski 18
Bierwagen 12
Czy偶nielewski 11
Szyttenholm 10
Bali艅ski 10
Robak 9
Szopi艅ski 8
Urbaniak 4
R膮palski 4
Gliszczy艅ski 3
Laydych 3
20 kolejka
Legia Warszawa - KPSW Astoria Bydgoszcz 86:102 (28:36, 23:22, 17:31, 18:13)
38 Gliszczy艅ski (8x3)
15 Kuczy艅ski
11 Bierwagen
9 Laydych
8 Robak
6 Szopi艅ski
6 Szyttenholm
4 Urbaniak
3 Czy偶nielewski
2 Szafranek
21 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Asseco Prokom 3 Gdynia 86:67 (18:14, 22:19, 14:17, 32:17)
Laydych 17
Urbaniak 14
Szopi艅ski 11
Szyttenholm 10
Czy偶nielewski 9
Robak 7
Kuczy艅ski 7
Bali艅ski 3
R膮palski 3
Raczy艅ski 3
Gliszczy艅ski 2
22 kolejka
OSSM Sopot - KPSW Astoria Bydgoszcz 56:92 (9:25, 17:21, 10:20, 20:26)
17 Urbaniak
12 Kuczy艅ski
12 R膮palski
9 Czy偶nielewski
8 Szopi艅ski
7 Gliszczy艅ski
6 Laydych
6 Szafranek
6 Bali艅ski
4 Szyttenholm
4 Robak
1 Raczy艅ski
23 kolajka
KPSW Astoria Bydgoszcz - 呕yrardowianka 呕yrard贸w 135:90 (37:22, 27:20, 40:21, 31:27)
Gliszczy艅ski (8x3) 34
Urbaniak 26
Laydych 18
Kuczy艅ski 12
Bali艅ski 11
Szyttenholm 10
Czy偶nielewski 9
Szopi艅ski 5
Robak 4
Szafranek 2
Raczy艅ski 2
Bierwagen 2
24 kolejka
Siden Toru艅 - KPSW Astoria Bydgoszcz 72:86 (17:21, 18:30, 16:18, 21:17)
17 Laydych
17 Kuczy艅ski
15 Gliszczy艅ski
13 Urbaniak
12 Szopi艅ski
7 Szyttenholm
2 R膮palski
2 Robak
1 Bali艅ski
25 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - 呕uraw Gniewino 100:75 (31:20, 18:13, 24:17, 27:25)
Gliszczy艅ski (7x3) 23
Szyttenholm 20
Szopi艅ski 16
Urbaniak 15
Bierwagen 13
R膮palski 6
Raczy艅艣ki 4
Kamie艅ski 2
Czy偶nielewski 1
26 kolejka
Norgips Piaseczno - KPSW Astoria Bydgoszcz 89:102 (25:35, 15:21, 21:22, 28:24)
25 Gliszczy艅ski (5x3)
20 Bierwagen
19 Szopi艅ski
16 Szyttenholm
13 Laydych
9 Urbaniak
27 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - Harmattan Gniewkowo 90:71 (28:12, 20:20, 21:16, 21:23)
Szopi艅ski 21
Laydych 12
Bierwagen 11
Urbaniak 11
Szyttenholm 9
Gliszczy艅ski 9
Robak 6
R膮palski 4
Bali艅ski 3
Szafranek 2
Czy偶nielewski 2
28 kolejka
Korsarz Gda艅sk - KPSW Astoria Bydgoszcz 66:92 (14:22, 21:29, 12:19, 19:22)
28 Laydych
16 Urbaniak
13 Szyttenholm
10 R膮palski
8 Szopi艅ski
6 Bierwagen
4 Szafranek
3 Gliszczy艅ski
2 Raczy艅ski
2 Bali艅ski
29 kolejka
KPSW Astoria Bydgoszcz - 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 78:83 (18:28, 25:10, 16:21, 19:24)
Szyttenholm 21
Szopi艅ski 17
Urbaniak 10
Kuczy艅艣ki 10
Czy偶nielewski 10
Gliszczy艅ski 3
Bierwagen 3
Laydych 2
Bali艅ski 2
30 kolejka
SKK Siedlce - KPSW Astoria Bydgoszcz 68:89 (21:28, 17:22, 12:16, 18:23)
22 Laydych
17 Szyttenholm
14 Bierwagen
12 Szopi艅ski
9 Bali艅ski
9 Urbaniak
4 Robak
2 Raczy艅ski

I 03.10.2009

Basket Kwidzyn KPSW Astoria Bydgoszcz 66 : 84
SIDEn Toru艅 Tur Bielsk Podlaski 71 : 70
呕uraw Gniewino 呕yrardowianka 呕yrard贸w 111 : 58
Norgips Piaseczno OSSM Sopot 92 : 52
Harmattan Gniewkowo Asseco Prokom III 118 : 85
Korsarz Gda艅sk Legia Warszawa 88 : 85
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski OSSM Warszawa 99 : 43
SKK Siedlce AZS UWM Olsztyn 68 : 56

II 10.10.2009

Tur Bielsk Podlaski KPSW Astoria Bydgoszcz 72 : 94
AZS UWM Olsztyn Basket Kwidzyn 45 : 81
OSSM Warszawa SKK Siedlce 64 : 78
Legia Warszawa 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 75 : 70
Asseco Prokom III Korsarz Gda艅sk 67 : 76
OSSM Sopot Harmattan Gniewkowo 48 : 68
呕yrardowianka 呕yrard贸w Norgips Piaseczno 70 : 105
SIDEn Toru艅 呕uraw Gniewino 67 : 74

III 14.10.2009 (艢roda)

KPSW Astoria Bydgoszcz AZS UWM Olsztyn 103 : 71
呕uraw Gniewino Tur Bielsk Podlaski 84 : 66
Norgips Piaseczno SIDEn Toru艅 78 : 80
Harmattan Gniewkowo 呕yrardowianka 呕yrard贸w 122 : 64
Korsarz Gda艅sk OSSM Sopot 70 : 62
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Asseco Prokom III 75 : 57
SKK Siedlce Legia Warszawa 92 : 61
Basket Kwidzyn OSSM Warszawa 101 : 38

IV 21.10.2010 (艢roda)

OSSM Warszawa KPSW Astoria Bydgoszcz 83 : 109
Tur Bielsk Podlaski AZS UWM Olsztyn 103 : 77
Legia Warszawa Basket Kwidzyn 64 : 66
Asseco Prokom III SKK Siedlce 70 : 65
OSSM Sopot 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 66 : 83
呕yrardowianka 呕yrard贸w Korsarz Gda艅sk 92 : 72
SIDEn Toru艅 Harmattan Gniewkowo 88 : 66
呕uraw Gniewino Norgips Piaseczno 85 : 87

V 24.10.2009

KPSW Astoria Bydgoszcz Legia Warszawa 95 : 67
Norgips Piaseczno Tur Bielsk Podlaski 94 : 89
Harmattan Gniewkowo 呕uraw Gniewino 86 : 80
Korsarz Gda艅sk SIDEn Toru艅 69 : 80
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 呕yrardowianka 呕yrard贸w 95 : 73
SKK Siedlce OSSM Sopot 94 : 59
Basket Kwidzyn Asseco Prokom III 75 : 69
AZS UWM Olsztyn OSSM Warszawa 101 : 70

VI 28.10.2009 (艢roda)

Asseco Prokom III KPSW Astoria Bydgoszcz 65 : 79
Tur Bielsk Podlaski OSSM Warszawa 97 : 66
OSSM Sopot Basket Kwidzyn 61 : 81
呕yrardowianka 呕yrard贸w SKK Siedlce 70 : 91
SIDEn Toru艅 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 63 : 70
呕uraw Gniewino Korsarz Gda艅sk 97 : 73
Norgips Piaseczno Harmattan Gniewkowo 89 : 70
Legia Warszawa AZS UWM Olsztyn 95 : 66

VII 07.11.2009

KPSW Astoria Bydgoszcz OSSM Sopot 113 : 63
Harmattan Gniewkowo Tur Bielsk Podlaski 76 : 80
Korsarz Gda艅sk Norgips Piaseczno 68 : 94
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 呕uraw Gniewino 62 : 82
SKK Siedlce SIDEn Toru艅 76 : 75
Basket Kwidzyn 呕yrardowianka 呕yrard贸w 85 : 51
AZS UWM Olsztyn Asseco Prokom III 83 : 81
OSSM Warszawa Legia Warszawa 81 : 90

VIII 11.11.2009 (艢roda)

呕yrardowianka 呕yrard贸w KPSW Astoria Bydgoszcz 87 : 93
SIDEn Toru艅 Basket Kwidzyn 60 : 51
Tur Bielsk Podlaski Legia Warszawa 89 : 71
Asseco Prokom III OSSM Warszawa 98 : 66
OSSM Sopot AZS UWM Olsztyn 53 : 61
呕uraw Gniewino SKK Siedlce 78 : 91
Norgips Piaseczno 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 87 : 75
Harmattan Gniewkowo Korsarz Gda艅sk 89 : 63

IX 21.11.2009

KPSW Astoria Bydgoszcz SIDEn Toru艅 92 : 75
Korsarz Gda艅sk Tur Bielsk Podlaski 67 : 87
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Harmattan Gniewkowo 74 : 67
SKK Siedlce Norgips Piaseczno 70 : 60
Basket Kwidzyn 呕uraw Gniewino 53 : 64
AZS UWM Olsztyn 呕yrardowianka 呕yrard贸w 101 : 77
OSSM Warszawa OSSM Sopot 65 : 51
Legia Warszawa Asseco Prokom III 66 : 62

X 28.11.2009

呕uraw Gniewino KPSW Astoria Bydgoszcz 75 : 97
Tur Bielsk Podlaski Asseco Prokom III 71 : 59
OSSM Sopot Legia Warszawa 79 : 106
呕yrardowianka 呕yrard贸w OSSM Warszawa 88 : 79
SIDEn Toru艅 AZS UWM Olsztyn 88 : 54
Norgips Piaseczno Basket Kwidzyn 74 : 52
Harmattan Gniewkowo SKK Siedlce 83 : 90
Korsarz Gda艅sk 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 80 : 79

XI 05.12.2009

KPSW Astoria Bydgoszcz Norgips Piaseczno 88 : 82
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Tur Bielsk Podlaski 86 : 66
SKK Siedlce Korsarz Gda艅sk 99 : 89
Basket Kwidzyn Harmattan Gniewkowo 65 : 69
AZS UWM Olsztyn 呕uraw Gniewino 69 : 79
OSSM Warszawa SIDEn Toru艅 60 : 74
Legia Warszawa 呕yrardowianka 呕yrard贸w 89 : 72
Asseco Prokom III OSSM Sopot 96 : 60

XII 12.12.2009

Harmattan Gniewkowo KPSW Astoria Bydgoszcz 82 : 75
Tur Bielsk Podlaski OSSM Sopot 97 : 43
呕yrardowianka 呕yrard贸w Asseco Prokom III 87 : 80
SIDEn Toru艅 Legia Warszawa 85 : 69
呕uraw Gniewino OSSM Warszawa 89 : 66
Norgips Piaseczno AZS UWM Olsztyn 111 : 88
Basket Kwidzyn Korsarz Gda艅sk 85 : 47
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski SKK Siedlce 57 : 68

XIII 19.12.2009

KPSW Astoria Bydgoszcz Korsarz Gda艅sk 112 : 72
SKK Siedlce Tur Bielsk Podlaski 93 : 77
Basket Kwidzyn 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 51 : 63
AZS UWM Olsztyn Harmattan Gniewkowo 74 : 87
OSSM Warszawa Norgips Piaseczno 65 : 96
Legia Warszawa 呕uraw Gniewino 88 : 92
Asseco Prokom III SIDEn Toru艅 82 : 76
呕yrardowianka 呕yrard贸w OSSM Sopot 107 : 73

XIV 06.01.2010 (艢roda)

呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski KPSW Astoria Bydgoszcz 85 : 74
Tur Bielsk Podlaski 呕yrardowianka 呕yrard贸w 93 : 85
SIDEn Toru艅 OSSM Sopot 81 : 38
呕uraw Gniewino Asseco Prokom III 84 : 102
Norgips Piaseczno Legia Warszawa 83 : 61
Harmattan Gniewkowo OSSM Warszawa 93 : 64
Korsarz Gda艅sk AZS UWM Olsztyn 89 : 81
SKK Siedlce Basket Kwidzyn 71 : 65

XV 09.01.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz SKK Siedlce 76 : 75
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski AZS UWM Olsztyn 76 : 58
OSSM Warszawa Korsarz Gda艅sk 90 : 73
Legia Warszawa Harmattan Gniewkowo 67 : 81
Asseco Prokom III Norgips Piaseczno 86 : 90
OSSM Sopot 呕uraw Gniewino 44 : 76
呕yrardowianka 呕yrard贸w SIDEn Toru艅 52 : 86
Basket Kwidzyn Tur Bielsk Podlaski 77 : 59

XVI 16.01.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz Basket Kwidzyn 87 : 60
Tur Bielsk Podlaski SIDEn Toru艅 79 : 77
呕yrardowianka 呕yrard贸w 呕uraw Gniewino 87 : 95
OSSM Sopot Norgips Piaseczno 49 : 71
Asseco Prokom III Harmattan Gniewkowo 84 : 66
Legia Warszawa Korsarz Gda艅sk 82 : 87
OSSM Warszawa 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 57 : 89
AZS UWM Olsztyn SKK Siedlce 76 : 87

XVII 23.01.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz Tur Bielsk Podlaski 67 : 65
Basket Kwidzyn AZS UWM Olsztyn 75 : 62
SKK Siedlce OSSM Warszawa 91 : 46
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Legia Warszawa 92 : 47
Korsarz Gda艅sk Asseco Prokom III 83 : 106
Harmattan Gniewkowo OSSM Sopot 109 : 66
Norgips Piaseczno 呕yrardowianka 呕yrard贸w 90 : 54
呕uraw Gniewino SIDEn Toru艅 77 : 66

XVIII 27.01.2010 (艢roda)

AZS UWM Olsztyn KPSW Astoria Bydgoszcz 76 : 89
Tur Bielsk Podlaski 呕uraw Gniewino 102 : 72
呕yrardowianka 呕yrard贸w Harmattan Gniewkowo 76 : 67
OSSM Sopot Korsarz Gda艅sk 46 : 70
Asseco Prokom III 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 72 : 74
Legia Warszawa SKK Siedlce 62 : 90
OSSM Warszawa Basket Kwidzyn 52 : 69
SIDEn Toru艅 Norgips Piaseczno 74 : 79

XIX 30.01.2010 (艢roda)

KPSW Astoria Bydgoszcz OSSM Warszawa 92 : 55
AZS UWM Olsztyn Tur Bielsk Podlaski 78 : 79
Basket Kwidzyn Legia Warszawa 67 : 53
SKK Siedlce Asseco Prokom III 80 : 69
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski OSSM Sopot 107 : 59
Korsarz Gda艅sk 呕yrardowianka 呕yrard贸w 68 : 58
Harmattan Gniewkowo SIDEn Toru艅 63 : 82
Norgips Piaseczno 呕uraw Gniewino 85 : 76

XX 06.02.2010

Legia Warszawa KPSW Astoria Bydgoszcz 86 : 102
Tur Bielsk Podlaski Norgips Piaseczno 93 : 91
呕uraw Gniewino Harmattan Gniewkowo 64 : 67
SIDEn Toru艅 Korsarz Gda艅sk 87 : 49
呕yrardowianka 呕yrard贸w 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 70 : 94
OSSM Sopot SKK Siedlce 40 : 66
Asseco Prokom III Basket Kwidzyn 84 : 77
OSSM Warszawa AZS UWM Olsztyn 75 : 79

XXI 10.02.2010 (艢roda)

KPSW Astoria Bydgoszcz Asseco Prokom III 86 : 67
OSSM Warszawa Tur Bielsk Podlaski 63 : 73
AZS UWM Olsztyn Legia Warszawa 95 : 85
Basket Kwidzyn OSSM Sopot 70 : 41
SKK Siedlce 呕yrardowianka 呕yrard贸w 90 : 72
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski SIDEn Toru艅 85 : 78
Korsarz Gda艅sk 呕uraw Gniewino 62 : 71
Harmattan Gniewkowo Norgips Piaseczno 91 : 112

XXII 13.02.2010

OSSM Sopot KPSW Astoria Bydgoszcz 56 : 92
Tur Bielsk Podlaski Harmattan Gniewkowo 87 : 55
Norgips Piaseczno Korsarz Gda艅sk 97 : 79
呕uraw Gniewino 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 90 : 86
SIDEn Toru艅 SKK Siedlce 69 : 82
呕yrardowianka 呕yrard贸w Basket Kwidzyn 74 : 90
Asseco Prokom III AZS UWM Olsztyn 68 : 80
Legia Warszawa OSSM Warszawa 90 : 84

XXIII 20.02.2010

KPSW Astoria Bydgoszcz 呕yrardowianka 呕yrard贸w 135 : 90
Legia Warszawa Tur Bielsk Podlaski 68 : 90
OSSM Warszawa Asseco Prokom III 67 : 98
AZS UWM Olsztyn OSSM Sopot 82 : 67
Basket Kwidzyn SIDEn Toru艅 83 : 87
SKK Siedlce 呕uraw Gniewino 69 : 71
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Norgips Piaseczno 87 : 74
Korsarz Gda艅sk Harmattan Gniewkowo 59 : 80

XXIV 27.02.2010

SIDEn Toru艅 KPSW Astoria Bydgoszcz 72 : 86
Tur Bielsk Podlaski Korsarz Gda艅sk 102 : 62
Harmattan Gniewkowo 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 72 : 64
Norgips Piaseczno SKK Siedlce 95 : 86
呕uraw Gniewino Basket Kwidzyn 84 : 77
呕yrardowianka 呕yrard贸w AZS UWM Olsztyn 96 : 70
OSSM Sopot OSSM Warszawa 66 : 60
Asseco Prokom III Legia Warszawa 75 : 66

XXV 06.03.2010 (03.03.2010)

KPSW Astoria Bydgoszcz 呕uraw Gniewino 100 : 75
Asseco Prokom III Tur Bielsk Podlaski 51 : 66
Legia Warszawa OSSM Sopot 80 : 66
OSSM Warszawa 呕yrardowianka 呕yrard贸w 61 : 64
AZS UWM Olsztyn SIDEn Toru艅 68 : 82
Basket Kwidzyn Norgips Piaseczno 59 : 79
SKK Siedlce Harmattan Gniewkowo 81 : 77
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Korsarz Gda艅sk 95 : 49

XXVI 13.03.2010

Norgips Piaseczno KPSW Astoria Bydgoszcz 89 : 102
Tur Bielsk Podlaski 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 84 : 53
Korsarz Gda艅sk SKK Siedlce 71 : 60
Harmattan Gniewkowo Basket Kwidzyn 78 : 74
呕uraw Gniewino AZS UWM Olsztyn 90 : 67
SIDEn Toru艅 OSSM Warszawa 103 : 64
呕yrardowianka 呕yrard贸w Legia Warszawa 92 : 64
OSSM Sopot Asseco Prokom III 61 : 67

XXVII 20.03.2010 (24.03.2010)

KPSW Astoria Bydgoszcz Harmattan Gniewkowo 90 : 71
OSSM Sopot Tur Bielsk Podlaski 49 : 86
Asseco Prokom III 呕yrardowianka 呕yrard贸w 96 : 70
Legia Warszawa SIDEn Toru艅 79 : 107
OSSM Warszawa 呕uraw Gniewino 57 : 77
AZS UWM Olsztyn Norgips Piaseczno 93 : 103
Basket Kwidzyn Korsarz Gda艅sk 69 : 87
SKK Siedlce 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 83 : 62

XXVIII 27.03.2010

Korsarz Gda艅sk KPSW Astoria Bydgoszcz 66 : 92
Tur Bielsk Podlaski SKK Siedlce 88 : 73
呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski Basket Kwidzyn 94 : 103
Harmattan Gniewkowo AZS UWM Olsztyn 98 : 78
Norgips Piaseczno OSSM Warszawa 109 : 54
呕uraw Gniewino Legia Warszawa 76 : 83
SIDEn Toru艅 Asseco Prokom III 81 : 65
呕yrardowianka 呕yrard贸w OSSM Sopot 71 : 75

XXIX 07.04.2010 (艢roda)

KPSW Astoria Bydgoszcz 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 78 : 83
呕yrardowianka 呕yrard贸w Tur Bielsk Podlaski 77 : 84
OSSM Sopot SIDEn Toru艅 37 : 74
Asseco Prokom III 呕uraw Gniewino 70 : 81
Legia Warszawa Norgips Piaseczno 83 : 101
OSSM Warszawa Harmattan Gniewkowo 68 : 61
AZS UWM Olsztyn Korsarz Gda艅sk 84 : 87
Basket Kwidzyn SKK Siedlce 58 : 85

XXX 10.04.2010

SKK Siedlce KPSW Astoria Bydgoszcz 68 : 89
Tur Bielsk Podlaski Basket Kwidzyn 99 : 68
AZS UWM Olsztyn 呕TS Nowy Dw贸r Gda艅ski 65 : 93
Korsarz Gda艅sk OSSM Warszawa 79 : 74
Harmattan Gniewkowo Legia Warszawa 98 : 69
Norgips Piaseczno Asseco Prokom III 96 : 75
呕uraw Gniewino OSSM Sopot 98 : 67
SIDEn Toru艅 呕yrardowianka 呕yrard贸w 70 : 60

袩芯写芯斜薪芯械 "袟邪屑械薪邪 斜邪褌邪褉械泄泻懈 胁 泻谢褞褔械" 褌褟薪械褌褋褟 泻 锌芯写芯斜薪芯屑褍, 褋泻邪蟹邪谢 "袠谐褉芯褌械褉邪锌懈褟 胁 谢芯谐芯锌械写懈懈: 邪褉褌懈泻褍谢褟褑懈芯薪薪褘械 锌褉械胁褉邪褖械薪懈褟: 谢芯谐芯锌械写懈褔械褋泻芯械 锌芯褋芯斜懈械" 芯薪.

携 锌褉懈锌芯屑懈薪邪褞, 褔褌芯 芯薪邪 芯斜芯褉胁邪谢邪褋褜 泻邪泻-褌芯 "褋泻邪褔邪褌褜 锌褉芯谐褉邪屑屑褍 写谢褟 褋泻邪褔懈胁邪薪懈褟 懈谐褉 写谢褟 泻芯屑锌褜褞褌械褉邪" 芯褔械薪褜 胁薪械蟹邪锌薪芯.

袛邪, 懈 锌芯写邪胁谢械薪懈械 "楔械胁褉芯谢械 薪懈胁邪 褔械褉褌械卸" 褝褌芯谐芯 胁 "袙 屑邪谐邪蟹懈薪械" 褋械斜械 屑芯卸械褌, 胁械褉芯褟褌薪芯, 锌谢芯褏芯 芯褌褉邪蟹懈褌褜褋褟 薪邪 "芯褔邪褉芯胁邪薪薪褘泄 褋褌褉邪薪薪懈泻 褋泻邪褔邪褌褜 泻薪懈谐褍" 褉邪蟹褍屑械 懈 "泻褉邪褌泻芯械 褋芯写械褉卸邪薪懈械 蟹芯谢芯褌芯泄 卸褍泻 泻褉邪褌泻芯械 褋芯写械褉卸邪薪懈械" 褌胁芯褉褔械褋泻懈褏 褋锌芯褋芯斜薪芯褋褌褟褏.

携 褋泻邪卸褍 芯 谐芯谢褍斜褘褏 泻邪屑薪褟褏, "袩褋懈褏芯谢芯谐懈褟 胁谢懈褟薪懈褟. 校斜械卸写邪泄, 胁芯蟹写械泄褋褌胁褍泄, 蟹邪褖懈褖邪泄褋褟" 锌褉芯斜褍褉褔邪谢 芯薪.

小胁芯斜芯写褍 "褋泻邪褔邪褌褜 懈谐褉褍 褌邪薪褔懈泻懈 芯薪谢邪泄薪" 褌械斜械 锌褉懈薪械褋械褌 谢懈褕褜 屑芯褟 "效懈褋谢邪 芯褌 1 写芯 20 + 褉邪褋泻褉邪褋泻邪. 3000 锌褉懈屑械褉芯胁" 褋屑械褉褌褜.

袩械褉械写邪褔邪 褔懈褋褌邪褟, 斜械蟹 锌芯胁褉械卸写械薪懈泄, 斜褘谢 芯褌胁械褌 懈蟹 芯斜褋械褉胁邪褌芯褉懈懈 胁 芯谢懈屑锌懈泄褋泻懈褏 谐芯褉邪褏.