Start

Dominik Grochowski powołany do Kadry Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Drużyny młodzieżowe - Inne Dodał: Paweł Lorek: poniedziałek, 20 lutego 2017 21:25

Miło nam poinformować, że młody reprezentant naszego klubu i podopieczny Grzegorza Skiby, otrzymał powołanie do Kadry Województwa na zbliżające się Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich, natomiast całą drużynę w tych zmaganiach poprowadzi trener Maciej Łabuś.

 

 

Zarówno dla Dominika Grochowskiego, jak i trenera Macieja Łabusia to kolejne tego typu wyróżnienie, że będą oni wspólnie reprezentować nasz klub w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich dla rocznika 2003 i młodszych. Cały turniej odbędzie się w dniach 27 luty- 3 marzec w Wieliczce w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Gratulujemy naszemu zawodnikowi i trenerowi tego powołania, oraz życzymy powodzenia podczas zbliżającego się turnieju!