Start

Specjalne podzi臋kowania dla firm Polwell i PKS Bydgoszcz
Zarz膮d - Od zarz膮du Doda艂: Redakcja: poniedzia艂ek, 06 lutego 2017 08:54

W ostatnim czasie du偶o dzieje si臋 w naszym klubie. Do grona darczy艅c贸w do艂膮czy艂a firma Enea S.A., kt贸ra zosta艂a sponsorem tytularnym naszego klubu, ale chcemy wyr贸偶ni膰 i g艂o艣no podzi臋kowa膰 tak偶e dw贸m innym naszym sponsorom, firmom Polwell i PKS Bydgoszcz.

Od wielu lat s膮 z nami i wspieraj膮 nasz膮 dzia艂alno艣膰. Byli z nami w trudnych czasach, kiedy los dru偶yny senior贸w wisia艂 na przys艂owiowym w艂osku. Jednak szczeg贸lnie w ostatnim okresie pomogli nam bardzo, dlatego zdecydowali艣my si臋 przy Waszej obecno艣ci podzi臋kowa膰 im jeszcze raz, wr臋czaj膮c w przerwie meczu pami膮tkowe koszulki oraz specjalne podzi臋kowania.

Z r膮k przedstawiciela zarz膮du KK Astoria Bydgoszcz, Jacka Borkowskiego, odebrali je:

W艂a艣ciciel sp贸艂ki Polwell - Waldemar Kotecki

Prezes sp贸艂ki PKS Bydgoszcz - Ryszard Ko艂utkiewicz

Dzi臋kujemy w imieniu w艂asnym jak i zawodnik贸w, trener贸w oraz kibic贸w naszego klubu za dotychczasowe wsparcie i pomoc w trudnych czasach, za wiar臋 w nasz zesp贸艂 i ca艂y klub. Wierzymy, 偶e razem z firm膮 Enea, miastem Bydgoszcz oraz pozosta艂ymi sponsorami i partnerami b臋dziemy w najbli偶szej przysz艂o艣ci 艣wiadkami sukces贸w naszego klubu, tak w zmaganiach senior贸w jak i dru偶yn m艂odzie偶owych. Dzi臋kujemy!!!