Start

Kolejne posiłki z ekstraklasy
Seniorzy - Transfery Dodał: Redakcja: piątek, 05 czerwca 2015 09:05

W dniu dzisiejszym Zarząd klubu zakontraktował kolejnego gracza na sezon 2015/2016 i jest to zawodnik, który podobnie jak Hubert Mazur, minione rozgrywki spędził na parkietach Tauron Basket Ligi. Miło nam poinformować, że po rocznej przerwie wraca do nas nasz wychowanek, Piotr Robak.

Skład Astorii rośnie w siłę. Nowe umowy parafowali już Lewandowski, Laydych, Szyttenholm, Barszczyk oraz Fatz. Do drużyny dołączył także Hubert Mazur, który poprzedni sezon spędził w ekstraklasie, a wcześniej był pierwszoplanową postacią w 1-ligowej drużynie z  Kutna. Kolejnym graczem, który znacząco podniesie jakość naszej gry będzie doskonale znany w Bydgoszczy Piotr Robak.

Nasz wychowanek poprzedni sezon spędził w Polpharmie Starogard Gdański, gdzie jako gracz wchodzący z ławki rezerwowych spędzał na parkiecie średnio 9:23 minuty, zdobywając w tym czasie 2,5 pkt/mecz. Mamy nadzieję, że doświadczenie nabyte w najwyższej klasie rozgrywkowej przełoży się na jeszcze skuteczniejszą i efektywniejszą grę w naszym zespole i Piotrek podobnie jak to było dwa sezony temu będzie jednym z liderów naszej drużyny.