Start

Mateusz Bierwagen kolejny sezon w czarno-czerwonych barwach!
Seniorzy - Transfery Doda艂: Redakcja: czwartek, 01 czerwca 2017 18:48

Kapitan Enea Astorii, Mateusz Bierwagen, w przysz艂ym sezonie tak偶e b臋dzie reprezentowa艂 nasz klub w rozgrywkach I ligi. Dla wychowanka naszego klubu b臋dzie to ju偶 kolejny sezon w barwach macierzystego klubu.

Mateusz Bierwagen zadebiutowa艂 w seniorskim baskecie w barwach Astorii w sezonie 2005/2006, i to od razu w ekstraklasie. W latach 2007-2009 popularny Termos gra艂 w barwach dru偶yn z Torunia i Wa艂brzycha. Kolejne 5 lat sp臋dzi艂 ponownie w Bydgoszczy, by st膮d trafi膰 do warszawskiej Legii. Po 2 latach gry w stolicy, ponownie wr贸ci艂 do grodu nad Brd膮, b臋d膮c w zesz艂ym sezonie jednym z czo艂owych graczy naszego zespo艂u.

Wierzymy, 偶e kolejny sezon z Mateuszem w sk艂adzie b臋dzie pasmem sukces贸w, na kt贸rych zale偶y tak klubowi jak i samemu zawodnikowi.