Start

Przedłużenia kontraktów na sezon 2016/2017
Seniorzy - Transfery Dodał: Paweł Lorek: czwartek, 19 maja 2016 16:23

Podobnie jak przed rokiem, władze Astorii także tym razem szybko zabrały się do budowy składu na najbliższy sezon. Podpisy pod nowymi umowami złożyli trener, fizjoterapeuta, a także czterech zawodników.

 

Trenerem naszej drużyny będzie nadal Konrad Kaźmierczyk, a fizjoterapeutą Łukasz Kulikowiec. Z zawodników podpisy pod nowymi umowami złożyli już natomiast Dorian SzyttenholmSebastian LaydychAdrian BarszczykMateusz Fatz, a ważny kontrakt z drużyną ma Paweł Robak. Cały czas trwają rozmowy z kolejnymi graczami, którzy mogliby w przyszłym sezonie reprezentować nasz klub na parkietach I ligi. Na dniach powinny zapaść kolejne decyzje kadrowe. Oczywiście poinformujemy o nich za pośrednictwem naszej strony.