Zwycięstwo i porażka to bilans wyjazdu do Szubina najmłodszych adeptów Enea Astorii. Wybrani zawodnicy z grup naborowych trenera Grzegorza Skiby z pomocą trenera Przemysława Olszewskiego, uczestniczyli w towarzyskim turnieju dla klas II i III zorganizowanym przez Szubiniankę Szubin.

 

Dla wszystkich zawodników były to pierwsze mecze w życiu, dlatego nie brakowało pozytywnych emocji podczas meczów i całego wyjazdu. Nasi reprezentanci dzielnie walczyli o każdą piłkę i każdy metr boiska, równocześnie nabierając tak potrzebnego doświadczenia na przyszłość. Młodzi koszykarze pokonali zespół z Rynarzewa i doznali porażki z gospodarzami turnieju. Wszyscy uczestnicy otrzymali za udział medale, owoce i różne słodkości.


Enea Astorię Bydgoszcz reprezentowali: Igor Steller, Szymon Gołofit, Mateusz Szumiło, Olek Sumisławski, Antek Zachorski, Jakub Olszewski, Filip Kokoszka, Filip Archacki, Dominik Niewiadomski, Jakub Brodnicki, Paweł Chruścicki, Szymon Morowski, , Kacper Oleś, Dawid Gołczyński, Bartosz Cholewczyński, Adrian Sobecki, Jan Joachimiak.

Gratulujemy!