Zespół
Gospodarz/Gość
Kolejka
 

1. kolejka

02-09-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom80 : 83Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
80:83
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
03-09-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard75 : 81King Szczecin
75:81
King Szczecin
King Szczecin
04-09-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa95 : 79Asseco Arka Gdynia
95:79
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
04-09-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 67 : 95MKS Dąbrowa Górnicza
67:95
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
04-09-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin64 : 75Anwil Włocławek
64:75
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
05-09-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot89 : 91Twarde Pierniki Toruń
89:91
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
05-09-2021 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra81 : 71WKS Śląsk Wrocław
81:71
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław

5. kolejka

08-09-2021 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra91 : 79MKS Dąbrowa Górnicza
91:79
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza

2. kolejka

09-09-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk66 : 62Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
66:62
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
10-09-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin103 : 112HydroTruck Radom
103:112
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
11-09-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek89 : 82Enea Zastal BC Zielona Góra
89:82
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
11-09-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot91 : 68GTK Gliwice
91:68
GTK Gliwice
GTK Gliwice
11-09-2021 15:30 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia74 : 97Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
74:97
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
12-09-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.83 : 74WKS Śląsk Wrocław
83:74
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
12-09-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard75 : 71MKS Dąbrowa Górnicza
75:71
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
12-09-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa105 : 68Twarde Pierniki Toruń
105:68
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń

5. kolejka

14-09-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin70 : 73Trefl Sopot
70:73
Trefl Sopot
Trefl Sopot

11. kolejka

14-09-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom89 : 92Enea Zastal BC Zielona Góra
89:92
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
15-09-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław68 : 70Twarde Pierniki Toruń
68:70
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń

1. kolejka

15-09-2021 20:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.83 : 73Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
83:73
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

3. kolejka

16-09-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 78 : 75Legia Warszawa
78:75
Legia Warszawa
Legia Warszawa
17-09-2021 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra83 : 91Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
83:91
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
18-09-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard82 : 94Trefl Sopot
82:94
Trefl Sopot
Trefl Sopot
18-09-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.66 : 79Anwil Włocławek
66:79
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
19-09-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń83 : 75Asseco Arka Gdynia
83:75
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
19-09-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom75 : 78MKS Dąbrowa Górnicza
75:78
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
19-09-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin73 : 92King Szczecin
73:92
King Szczecin
King Szczecin
20-09-2021 19:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław90 : 81Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
90:81
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

4. kolejka

23-09-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin86 : 96Enea Zastal BC Zielona Góra
86:96
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
24-09-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń99 : 85GTK Gliwice
99:85
GTK Gliwice
GTK Gliwice
25-09-2021 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza94 : 101Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
94:101
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
25-09-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa84 : 86PGE Spójnia Stargard
84:86
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
25-09-2021 17:30 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek77 : 58Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
77:58
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
26-09-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk88 : 80Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
88:80
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
26-09-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia65 : 80WKS Śląsk Wrocław
65:80
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław

5. kolejka

30-09-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń85 : 77PGE Spójnia Stargard
85:77
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
30-09-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.84 : 74King Szczecin
84:74
King Szczecin
King Szczecin
01-10-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom75 : 88Legia Warszawa
75:88
Legia Warszawa
Legia Warszawa
02-10-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 72 : 73Asseco Arka Gdynia
72:73
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
02-10-2021 17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz86 : 82Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
86:82
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
03-10-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław74 : 80Anwil Włocławek
74:80
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek

4. kolejka

05-10-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot80 : 85HydroTruck Radom
80:85
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

6. kolejka

07-10-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa69 : 60Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
69:60
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
08-10-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot93 : 89Enea Zastal BC Zielona Góra
93:89
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
08-10-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń82 : 85HydroTruck Radom
82:85
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
09-10-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk89 : 79WKS Śląsk Wrocław
89:79
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
09-10-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 110 : 70PGE Spójnia Stargard
110:70
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
10-10-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia78 : 83Anwil Włocławek
78:83
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
10-10-2021 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza96 : 112Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
96:112
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
10-10-2021 17:30 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin81 : 71Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
81:71
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

7. kolejka

14-10-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom82 : 94GTK Gliwice
82:94
GTK Gliwice
GTK Gliwice
15-10-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin99 : 83WKS Śląsk Wrocław
99:83
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
15-10-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek75 : 80Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
75:80
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16-10-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard79 : 64Asseco Arka Gdynia
79:64
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
16-10-2021 17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz92 : 62MKS Dąbrowa Górnicza
92:62
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
17-10-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin83 : 85Twarde Pierniki Toruń
83:85
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
17-10-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.86 : 78Trefl Sopot
86:78
Trefl Sopot
Trefl Sopot

8. kolejka

21-10-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia59 : 87Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
59:87
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
21-10-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń95 : 77Enea Zastal BC Zielona Góra
95:77
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
23-10-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.96 : 92Legia Warszawa
96:92
Legia Warszawa
Legia Warszawa
23-10-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław102 : 60MKS Dąbrowa Górnicza
102:60
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
24-10-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek80 : 89King Szczecin
80:89
King Szczecin
King Szczecin
24-10-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 73 : 76Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
73:76
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
24-10-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard80 : 73HydroTruck Radom
80:73
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
24-10-2021 17:30 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot81 : 86Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
81:86
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

9. kolejka

28-10-2021 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra102 : 82GTK Gliwice
102:82
GTK Gliwice
GTK Gliwice
29-10-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom85 : 91Asseco Arka Gdynia
85:91
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
29-10-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin82 : 97PGE Spójnia Stargard
82:97
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
30-10-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń105 : 98Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
105:98
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
30-10-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław77 : 67Trefl Sopot
77:67
Trefl Sopot
Trefl Sopot
30-10-2021 15:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz76 : 83Legia Warszawa
76:83
Legia Warszawa
Legia Warszawa
31-10-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek90 : 86MKS Dąbrowa Górnicza
90:86
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
31-10-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk77 : 92King Szczecin
77:92
King Szczecin
King Szczecin

10. kolejka

04-11-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia89 : 65King Szczecin
89:65
King Szczecin
King Szczecin
04-11-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard53 : 96Enea Zastal BC Zielona Góra
53:96
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
05-11-2021 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
GTK Gliwice 70 : 122Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
70:122
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
05-11-2021 20:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń102 : 86Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
102:86
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
06-11-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa73 : 87WKS Śląsk Wrocław
73:87
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
07-11-2021 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza82 : 97Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
82:97
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
07-11-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek81 : 61Trefl Sopot
81:61
Trefl Sopot
Trefl Sopot
07-11-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom65 : 70Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
65:70
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

11. kolejka

11-11-2021 17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz94 : 71GTK Gliwice
94:71
GTK Gliwice
GTK Gliwice
12-11-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
King Szczecin83 : 102MKS Dąbrowa Górnicza
83:102
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
13-11-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia78 : 66Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
78:66
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13-11-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk73 : 66Trefl Sopot
73:66
Trefl Sopot
Trefl Sopot
14-11-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.91 : 82PGE Spójnia Stargard
91:82
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
14-11-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa74 : 73Anwil Włocławek
74:73
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek

12. kolejka

18-11-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia81 : 80MKS Dąbrowa Górnicza
81:80
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
19-11-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin73 : 99Enea Zastal BC Zielona Góra
73:99
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
20-11-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
Trefl Sopot69 : 61King Szczecin
69:61
King Szczecin
King Szczecin
21-11-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
Legia Warszawa68 : 66Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
68:66
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
21-11-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń84 : 92Anwil Włocławek
84:92
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
21-11-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom83 : 78Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
83:78
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
21-11-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław106 : 74GTK Gliwice
106:74
GTK Gliwice
GTK Gliwice

13. kolejka

02-12-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia73 : 83Enea Zastal BC Zielona Góra
73:83
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
03-12-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin77 : 88Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
77:88
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
03-12-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
04-12-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
04-12-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
04-12-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
05-12-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
05-12-2021 17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

14. kolejka

09-12-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
King Szczecin
King Szczecin
10-12-2021 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
11-12-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
11-12-2021 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
11-12-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
12-12-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
12-12-2021 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
13-12-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.105 : 98Enea Zastal BC Zielona Góra
105:98
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra

15. kolejka

16-12-2021 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
16-12-2021 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
17-12-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
18-12-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18-12-2021 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
18-12-2021 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
19-12-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
19-12-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice

12. kolejka

21-12-2021 18:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

7. kolejka

22-12-2021 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa

16. kolejka

26-12-2021 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
26-12-2021 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
26-12-2021 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
26-12-2021 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
27-12-2021 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
27-12-2021 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
27-12-2021 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
27-12-2021 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra

17. kolejka

31-12-2021 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
31-12-2021 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
01-01-2022 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
01-01-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
King Szczecin
King Szczecin
01-01-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
02-01-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
02-01-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
02-01-2022 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa

18. kolejka

05-01-2022 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
06-01-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07-01-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
08-01-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
08-01-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
09-01-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
09-01-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
09-01-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

19. kolejka

12-01-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
King Szczecin
King Szczecin
13-01-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
14-01-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
15-01-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
15-01-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
15-01-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
16-01-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
16-01-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

21. kolejka

19-01-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa

20. kolejka

20-01-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
20-01-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
21-01-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
22-01-2022 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
22-01-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
23-01-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

21. kolejka

26-01-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
27-01-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
28-01-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
29-01-2022 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29-01-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
29-01-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
30-01-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
King Szczecin
King Szczecin

20. kolejka

30-01-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
30-01-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

22. kolejka

03-02-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
04-02-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
04-02-2022 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
05-02-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
05-02-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
05-02-2022 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
06-02-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
06-02-2022 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
King Szczecin
King Szczecin

23. kolejka

09-02-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
10-02-2022 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
11-02-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
12-02-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
12-02-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
13-02-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
13-02-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
King Szczecin
King Szczecin
13-02-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot

24. kolejka

03-03-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
03-03-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
04-03-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
05-03-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
05-03-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
05-03-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
06-03-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
06-03-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek

25. kolejka

10-03-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
11-03-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
11-03-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
12-03-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
12-03-2022 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
12-03-2022 00:00 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
13-03-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
GTK Gliwice
GTK Gliwice
13-03-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń

26. kolejka

17-03-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
17-03-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
18-03-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18-03-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
King Szczecin
King Szczecin
19-03-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
19-03-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
20-03-2022 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
20-03-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

27. kolejka

23-03-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
24-03-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
25-03-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
26-03-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
26-03-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
26-03-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
27-03-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
27-03-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom

28. kolejka

31-03-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
01-04-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
01-04-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
King Szczecin
King Szczecin
02-04-2022 00:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02-04-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
02-04-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
03-04-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
03-04-2022 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

29. kolejka

06-04-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
07-04-2022 00:00 Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
- : -
PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
08-04-2022 00:00 MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
- : -
Legia Warszawa
Legia Warszawa
08-04-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
09-04-2022 00:00 Trefl Sopot
Trefl Sopot
- : -
Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
09-04-2022 00:00 WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
- : -
HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
10-04-2022 00:00 King Szczecin
King Szczecin
- : -
Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
10-04-2022 00:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- : -
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

30. kolejka

12-04-2022 00:00 PGE Spójnia Stargard
PGE Spójnia Stargard
- : -
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
13-04-2022 00:00 Asseco Arka Gdynia
Asseco Arka Gdynia
- : -
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
13-04-2022 00:00 Enea Zastal BC Zielona Góra
Enea Zastal BC Zielona Góra
- : -
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
13-04-2022 00:00 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
- : -
WKS Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
13-04-2022 00:00 HydroTruck Radom
HydroTruck Radom
- : -
Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
13-04-2022 00:00 GTK Gliwice
GTK Gliwice
- : -
King Szczecin
King Szczecin
13-04-2022 00:00 Twarde Pierniki Toruń
Twarde Pierniki Toruń
- : -
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Dąbrowa Górnicza
13-04-2022 00:00 Legia Warszawa
Legia Warszawa
- : -
Trefl Sopot
Trefl Sopot
Page 1 z 1