Jesteśmy po udanym weekendzie koszykarskim i nie tylko seniorzy będą dobrze go wspominać. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami naszych drużyn młodzieżowych.

 

Swój kolejny wygrany mecz zanotowali Kadeci trenera Macieja Łabusia, którzy wygrali w Kruszwicy 112:80. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli : Maksymilian Makowski 30 oraz Jakub Sieradzki 29.

Inną ważną rzeczą którą chcemy się pochwalić jest fakt, iż od początku listopada nasz klub bierze udział w programie PZKosz oraz MSiT – SMOKi 2017. Dzięki udziałowi w programie, nasi najmłodsi gracze w wieku 10,11 oraz 12 lat otrzymali nowy sprzęt koszykarski, stroje koszykarskie oraz możliwość koszykarskiego rozwoju. Do naszych grup młodzieżowych trafią również sprzęty multimedialne : kamera oraz laptop. Wierzymy, że w kolejnym roku również uda nam się brać udział w SMOKach i dalej rozwijać naszych młodych zawodników.

 

W ostatnim czasie swoje spotkania rozgrywały również nasze inne drużyny:

- Junior Starszy pod wodzą nowego trenera Jakuba Lorenca w ostatnich spotkaniach zaznał dwie porażki. Najpierw przegraliśmy w Kutnie z Polfarmexem 68:75, a w ostatni czwartek w Bydgoszczy ulegliśmy 78:87. Zespół w ostatnim czasie musi sobie radzić bez jednego ze swoich liderów Jakuba Kondraciuka. Czekamy jeszcze na spotkanie z ŁKS Łódź w styczniu i wierzymy, że pod koniec stycznia będziemy walczyć w rozgrywkach centralnych.

- Kadet – Tak jak pisaliśmy na wstępie, zespół odniósł kolejne zwycięstwo i po pierwszej rundzie zadomowił się w fotelu wicelidera.

- Młodzik – Zespół trenera Przemysława Olszewskiego po ostatniej porażce niestety zajmuję ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1-6.

- Młodzik Młodszy – Zespół trenera Rafała Fiedorowicza po sobotniej porażce z Kasprowiczem Inowrocław 45:64 z bilansem 2 zwycięstw i 4 porażek zajmuje 7 miejsce w tabeli.

- Zuchy- Zespoły trenera Fiedorowicza oraz Łabusia dopiero rozpoczną swoje zmagania w roku 2018.