AMW Asseco Arka wygrywa z Enea Astorią 112:68 w 11. kolejce II ligi. Najwięcej punktów dla czarno-czerwonych zdobył Jakub Ulczyński - 19.

Szósta porażka koszykarzy Enea Astorii Bydgoszcz na drugoligowych parkietach. Po bardzo dobrym spotkaniu w Toruniu, naszym koszykarzom przyszło zmierzyć się z rezerwami Asseco Arki Gdynia, która również występuje w Energa Basket Lidze. W zastępstwo trenera Macieja Kulczyka, którego nie mogło być na sobotnim meczu zobaczyliśmy Jakuba Dłuskiego, dla którego był to debiut na tym szczeblu rozgrywek. Spotkanie z AMW Asseco Arką rozpoczęliśmy słabo, rzucając zaledwie 7 punktów. Od tego momentu, mecz należał do gości, którzy cały czas powiększali swoją przewagę. Na początku drugiej kwarty, Jakub Dłuski postanowił postawić strefę i mogłoby się wydawać, że podopieczni trenera Mitrovicia zgubią rytm i oddadzą inicjatywę. Po przerwie wziętej przez trenera gości, Gdynianie wyraźnie wrócili do wcześniej prezentowanego poziomu, a my nie mogliśmy zbliżyć się do gości. Była to szósta przegrana naszego zespołu i z bilansem 2-6 zajmujemy 10. miejsce w grupie "A" II ligi koszykówki mężczyzn.

Enea Astoria Bydgoszcz 68:112 AMW Asseco Arka Gdynia (7:25 | 21:31 | 22:26 | 18:30)

Enea Astoria Bydgoszcz - Ulczyński 19, Estkowski 16, Goszczyński 12, Okrutny 8, Bladoszewski 6, Bochat 4, Wiśniewski 2, Grochowski 1, Weselski 0, Adamczak 0.

AMW Asseco Arka Gdynia - Marcinkowski 18, Kowalczyk 14, Busz 13, Perzanowski 12, Piotr Lis 9, Jaśkiewicz 9, Walkowiak 9, Michał Lis 8, Nowicki 6, Jurkowski 6, Kociszewski 4.