Już 25 czerwca o godz. 9:00 nasz klub rozpoczyna sprzedaż karnetów na nowy sezon! Zapraszamy wszystkich kibiców do nabywania karnetów, które uprawniają do wejścia na nasze mecze w najbliższym sezonie, a także nadają wiele dodatkowych udogodnień.

Dla osób, które kupią karnet jeszcze w czerwcu przygotowaliśmy specjalne bonusy. Przy zakupie karnetu w ciągu pierwszego tygodnia od daty rozpoczęcia sprzedaży obowiązuje specjalna zniżka. Karnet normalny będzie do kupienia w cenie 370 zł (cena regularna to 400 zł), z kolei karnet ulgowy będzie do nabycia w cenie 185 zł (cena standardowa to 200 zł). Mało tego dla pierwszych 30 osób, które dokonują zakupu przygotowaliśmy prezenty od naszych sponsorów, a konkretnie: Vitalabo Laboratoria Medyczne, Browar Osowa Góra, Pizzeria Ambar, Bulwar Bistro, Karafka, Burger Park, Luizjana, Barzza oraz medycynadlasportu.pl. Z kolei dla pierwszych 500 osób, które zakupią karnet, mamy przygotowane specjalne koszulki okolicznościowe #WracamyDoElity!

 

Zakup karnetu będzie uprawniał do:

- rezerwacji miejsca w Artego Arenie na cały sezon zasadniczy

- pierwszeństwa w zakupie biletów na spotkania ligowe w przedsprzedaży

- pierwszeństwo w zakupie biletów na spotkania wyjazdowe

- 10 % rabatu na gadżety w sklepiku klubowym

- możliwość odsprzedaży swojego miejsca

 

Standardowe ceny karnetów:

- Karnet VIP - 1000 zł ( miejsce na środkowej trybunie oraz dostęp do strefy cateringu )

- Karnet normalny 400 zł cały sezon zasadniczy

- Karnet normalny 200 zł I runda sezonu zasadniczego

- Karnet ulgowy 200 zł cały sezon zasadniczy

- Karnet ulgowy 100 zł I runda sezon zasadniczy


Gorąco zachęcamy do zakupu karnetów, a ich przygotowaniem jak zwykle zajmuje się nasz sponsor Pracownia Kreatywna ,,Czarno na białym”.