W najbliższy weekend w Artego Arenie rozegrany zostanie turniej półfinałowy Mistrzostw Polski U-18. Nasza drużyna juniorów Enea Novum/Astorii Bydgoszcz będzie podejmować zespoły Politechniki Gdańsk, Legii Warszawa oraz WKK Wrocław.

Turniej rozgrywany od piątku do niedzieli w Bydgoszczy zapowiada się niezwykle ciekawie. W pierwszym dniu zagramy o godz. 16:15 z drużyną z Gdańska, w sobotę o 12:00 będziemy podejmować drużynę WKK Wrocław i w ostatni dzień o 12:00 przyjdzie nam się zmierzyć z zespołem Legii Warszawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Artego Areny! Wstęp na wszystkie mecze turnieju jest bezpłatny. Nasi zawodnicy liczą na doping swoich kibiców i wsparcie w walce o upragniony awans do Finałów MP U-18. Byłoby to ogromnym sukcesem naszego klubu. Partnerem całego turnieju oraz naszej drużyny jest Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy.

Zapraszamy!